Wpis z mikrobloga

  • 2
#trening #mikrokoksy #mirkokoksy #boks

Mircy, od paru mc trenuje sobie boks w wakacje mialem przerwe ale od wrzesnia wrocilem juz konkretnie. Do tej pory robilem sobie ja silowni caly obwod zeby rozgrzac miesnie i wocix do jakejs formy. Teraz chcialem jakis trening typowo pod boks. Chce podniesc szybkosc i wytrzymalosc/kondycje na sile przyjdzie jeszcze czas.
Do tej pory wyglada to tak
Wiek 30
Waga 74kg
Wzrost 174cm

Pon boks/bieganie
Wt silka/bieganie
Sr boks/bieganie
Czw silka
Pt silka
Sob i niedziele odpoczywam. Delikatnie, rower,basen, spacer.
Biegam po 2-3km ale chce dociagnac do 5.

Trening silka robie na przemian.

Podciaganie
Klatka na plaskiej/pompki na tych lapkach.
Klatka na skosie hantle/ skos dol sztanga
Przysiady/ wykroki
Martwy/wiislowanie
zolnierskie/arnoldki
Biceps/triceps w szybkiej seri
Wszystko 3 serie i sxhodze od 14 do 10 zwiekszajac ciezar. Co trening troszke wiecej.

Trening zajmuje mi 45minu do godziny i szukam tez tskiego treningu ktory jestem w stanie zrobic na silce samymi wolnymi ciezarami bo nie lubie maszyn w max godzine.

Trening pod boks na 2/3 razy w tygodniu, typowo na wytrzymalosc i szybkosc bo tego najbardziej mi brakuje. Trwajacy max 60 min.
  • 7
  • Odpowiedz
@wielad: jw., jeśli nie trenujesz w jakimś klubie, to sobie odpuść jakieś samodzielne głupoty. Wszystko konsultuj z trenerem

+Tę siłkę realizuj w formie stacji; nie baw się w progresję ciężaru tylko wydłużaj sobie czasy obwodów/poszczególnych ćwiczeń i podkręcaj tempo - zależy Ci na podniesieniu wytrzymałości i szybkości, a nie na pompie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Defecator fakt zapomnialem dodac.
Tak w klubie z trenerem. Treningi rano przed praca. 2 razy w tygodniu chodze na intro(grupa poczatkujaca) na ktore chodze od marca i raz w tygodniu na grupe dla zaawansowanych. Ale widze ze duzo mi brakuje do chlopakow co trenuja po kilka lat.
Trenera mam zajebistego i w sumie zlapalem bakcyla. Tener to lukasz zaborowski, trener kaoliny kowalkiewicz
  • Odpowiedz