Wpis z mikrobloga

a poza tym podales mi skutki aborcji, pewnie zdrowych i swoich dzieci. Podaj mi skutki aborcji dziecka z gwaltu


@kankanet: czepiasz się. Dane są jednoznaczne - aborcja u kobiety wywołuje traumę, więc to teraz ty udowodnij argument że donoszenie przez 9 miesięcy dziecka które jest owocem gwałtu powoduje jeszcze większą traumę.
  • Odpowiedz
xddd tak czepiam sie, to naprawde nie ma roznicy czy swoje dziecko z wpadki, czy z brutalnego gwaltu xd

Badania mówią że kobieta po aborcji przeżywa traumę niezależnie od tego czy był to owoc gwałtu czy wpadki. Udowodnij inaczej.
  • Odpowiedz
W jaki sposób można oddzielić skutki psychiczne aborcji od skutków psychicznych gwałtu u zgwałconej kobiety, skoro mają te same objawy według Ciebie? Poza tym, możesz podać źródło do badań?


@johny-kalesonny:

W jaki sposób można oddzielić skutki psychiczne aborcji od skutków psychicznych gwałtu u zgwałconej kobiety

No właśnie się nie da, co tylko potwierdza to o czym cały czas piszę - kobieta po aborcji przeżywa traumę niezależnie od
  • Odpowiedz
w Polsce dalej jak w lesie ... Wszyscy obrońcy zamykają się gdy ich kochaniutkie dziecko urodzi się i trafią do domu dziecka .. Przyznać sie, kto ostatnio wypłacił na dom dziecka jakaś normalna kwotę a nie jakieś śmieszne 10zł . Albo kto załatwia dokumenty dotyczące adopcji ?? Ciemnogród.. Znudzeni własnym życiem wchodzić chcecie w czyjeś bo szukacie sensacji...


@nollo: Podobno nie ma problemu z adopcją "normalnych" dzieci, szczególnie noworodków, jest
  • Odpowiedz
Badania mówią że kobieta po aborcji przeżywa traumę niezależnie od tego czy był to owoc gwałtu czy wpadki. Udowodnij inaczej.


@dendrofag: Ja czytałem, że badania mówią coś odwrotnego (koroluk chyba wrzucał też na wypok niedawno). Może najpierw Ty udowodnij swoje zdanie i przytocz poważne badania?
  • Odpowiedz
@dendrofag: Rzuciłeś jakimś marnym obrazkiem, pewnie z fb.. i świecisz. Proszę podaj mi ile osób z badanych w tym badaniu (z 1985...) wykonało aborcje w wyniku gwałtu? W jaki sposób zostały oddzielone skutki gwałtu i samej aborcji w tym badaniu? tak jak piszę @johny-kalesonny. // Wzięto dwie zgwałcone do 98, które wykonały aborcje w wyniku wpadki i wrzucono do jednego wora?
  • Odpowiedz
@kankanet:

W tym momencie stałam się matką nieżywego dziecka i ta myśl prześladuje mnie przez całe życie. Kiedy przechodzisz przez gwałt, doznajesz jednej traumy, lecz kiedy dodatkowo przechodzisz przez aborcję, doznajesz drugiej traumy. Są badania dotyczące kobiet, które zabijały swoje poczęte dziecko po gwałcie, oraz tych, które zdecydowały się urodzić po gwałcie. Ich wyniki pokazują, że żadna z kobiet, które pozwoliły swojemu dziecku żyć po tym, jak zostały wykorzystane seksualnie,
  • Odpowiedz
@dendrofag: Niestety to tylko nazwisko i nazwa uniwersytetu. Jeżeli podpierasz się badaniami, to powinieneś podać źródło w postaci linku do artykułu, by każdy mógł sobie przeczytać. Żeby było śmieszniej, nie ma nawet takiego naukowca jak dr Speck­hardt z Uniwersytetu Minnesota
  • Odpowiedz
@dendrofag: Widać, ze statystyki z dupy. 1985, serio nie ma niczego nowszego? :D Przypomina mi to sytuacje z komediowego filmiku o google. Babka szuka badań na jakiś temat i znajduje 1000 badań na tak i 1 na nie. Oczywiście interesuje ją tylko to 1 na "nie" bo taka odpowiedź jej się podoba.
  • Odpowiedz
@amator_kwasnych_zelek:

Widać, ze statystyki z dupy. 1985, serio nie ma niczego nowszego?

lol, a koła też nie używasz bo zostało wynalezione zbyt dawno i jest przestarzałe?
Ale oczywiście jak fakty nie pasują do twojej teorii to trzeba podważyć źródło, jakie to typowe.
  • Odpowiedz