Wpis z mikrobloga

@hatterka: jestem kompletnie zniesmaczony tym, że ten projekt przeszedł dalej.

Takiego oszołomstwa w polskim parlamencie nie było nigdy. I jeszcze debile z przybudówki PiS-u też temu przyklaskują
  • Odpowiedz
@hatterka: Imo każda kobieta popełniająca aborcje powinna mieć koło łóżka postawioną taką mini trumienkę z rozdrobnionymi zwłokami swojego niedoszłego dziecka.
A w sumie po co wymyślać. Do więzienia na dożywocie i tyle (dlatego nie kara śmierci bo jest domniemanie nieplanowania ciąży). :)
  • Odpowiedz
@dendrofag: Przykro mi wyrywać cię z błogiej nieświadomości, ale mam poglądy prawicowe, i jestem za aborcją na pewnych zasadach:
- aborcja na życzenie do ~12 tygodnia
- powyżej tego okresu jeżeli choroba lub defekt płodu uniemożliwia mu przeżycie (kwestia dyskusyjna) lub może spowodować śmierć matki
  • Odpowiedz
Dlaczego Wy wszyscy sądzicie, że życie jest takie cudowne? Otóż nie jest, zatem dajmy po prostu niektórym nie żyć...
  • Odpowiedz
@ImInLoveWithTheCoco A ja z powodu Twojego braku wrażliwości na życie ludzkie życzę Ci jak najgorzej.
Jesteś zwykłym hipokrytą. Jak przychodzi do głosowania o życiu innych ludzi to jest łatwo być "obrońcą życia", ale jak przychodzi samemu płacić rachunki to już nie jest tak wesoło co? Pochwal się ile tych dzieci które tak byś zachęcał do oddawania do domów dziecka już adoptowałeś?
  • Odpowiedz
@kankanet: @hatterka: widzę, że musicie tu dyskutować z tyloma debilami, którzy jako "oświeceni" niebiescy wiedzą lepiej, co dla ciał różowych lepsze i tylko ich prawda to najprawdziwsza prawda. Jak #!$%@? połączenie plemnika z komórką jajową można w ogóle traktować jako życie, to ja nie mam pojęcia. Nie ma to nawet świadomości przez dłuższy czas, nie mówiąc już o tym, że porównania z onanizmem wywodzą się tylko z grzechu, który niby jest w naszej religii, czyli raczej wiadomo kto narzuca takie gówno, jak omawiana tutaj ustawa.
To, co się #!$%@? w tym kraju teraz z tą ustawą, to jest tak śmieszne, że nawet nie chce mi się w całości ją komentować.. a potem do urn pójdą zjeby-katole, stare mohery których rodzenie nie dotyczy czy inne gówno-inteligentny, którzy są za tym wszystkim, co oferuje im PiSior, bo to nie ich dotyczy i nie widzą nic złego w decydowaniu za czyjeś życie, jak ma być toczone (no i zapomniałem o blokowiskowej patoli, która za 500+ w życiu nie odda głosu na kogoś innego, chyba że się skłamie i potem zamieni 500+ w obniżki podatkowe dające nawet więcej niż te 500zł, ale dla osób pracujących). Mam szczerą nadzieję, że kolejne wybory zarówno prezydenckie, jak i do Sejmu będą przełomowe, bo największe gówno #!$%@? przy głosowaniu to #!$%@? fakt, że tylu ludzi przeciwnych "systemowi" w ogóle nie poszło zagłosować mówiąc, że to jakiś swoisty "protest", a potem się dziwią, że przy tej frekwencji, to ubodzy intelektualnie dekadenci mają przewagę.

@ibilon: bo #!$%@? zgwałcona ma prawo decydować o swoim ciele - chcesz tak bardzo ratować wszystkie dzieci po gwałtach albo ciężko chore, które prawdopodobnie tydzień po porodzie umrą? To #!$%@? znajdź sposób, by "przerzucić" (jak to nie zabrzmi) ciążę na jakąś chętną na to surogatkę lub jeszcze lepiej - by mężczyźni mogli donosić to i sam w siebie #!$%@? ładuj każde chętne do aborcji "dziecko" (komórka jajowa z plemnikiem*), to wtedy się odzywaj i decyduj za kobiety. Nakaz donoszenia ciąży to totalne uprzedmiotowienie kobiety, ma donosić ciążę i #!$%@?, #!$%@? z konsekwencjami jak pogorszenie stanu fizycznego, wyniszczenie organizmu ciążą i inne negatywne rzeczy idące za tym. Ma donosić, bo banda kretynów takich jak Ty czy innych w sejmie tak zdecydowała? Głupota.

@haxx: jeszcze coś głupiego masz do
  • Odpowiedz
@dendrofag: Nie czytałem całej twojej dyskusji, więc być może gdzieś pieprznąłeś mocną głupotę, ale mimo wszystko umiarkowanie muszę poprzeć twoje stanowisko. Cieszy mnie to, że też widzisz iż płód/dziecko/zlepek komórek to tylko nazwy które nadajemy a nazwy istoty rzeczy nie zmieniają.

Odpowiadając na twoje pytanie kiedy dziecko można usunąć.

Ja pozostawiłbym możliwość dobrowolnej aborcji przed utworzeniem się u płodu zaczątków układu nerwowego i świadomości, tak by mieć pewność że nikogo
  • Odpowiedz