Wpis z mikrobloga

@dendrofag: Przypisujesz mi jakieś bzdury, o których nawet nie wspomniałem. Naucz się prowadzić dyskusję bo pisanie z Tobą jest strasznie męczące, serio.
Kładziesz się spać świadomie, a zresztą nawet nie chce mi się bawić w przegadywanie się.
Ciało kobiety należy wyłącznie do niej i powinna móc robić to na co ma z nim ochotę, a to że kilku gburów ma z tym problem to akurat nic nie znaczy. Ludzie Twojego
  • Odpowiedz
chcecie zafundować zgwałconym kobietom podwójną traumę: jedną związaną z gwałtem, a drugą spowodowaną aborcją?

@dendrofag: Zafundować? Ktoś chce kazać kobietom usuwać ciąże? Obrzydliwa retoryka.
Najpierw kobieta wbrew swojej woli "uprawia seks", potem wbrew swojej woli zachodzi w ciążę, a następnie - również wbrew swojej woli - jest w ciąży przez 9 miesięcy i rodzi niechciane dziecko. O to chodzi? O kolejny sposób na poniżenie kobiet i zmuszenie ich do czegoś, czego nie chcą?
Dlaczego chcesz mi zafundować traumę dot. bycia w niechcianej ciąży, z człowiekiem, z którym nie chcę mieć dziecka, rodzenia niechcianego dziecka i podejmowania decyzji zostawić czy wychować, której nie chcę podejmować?
Zrozum może, że w większości zgwałcone kobiety to dorośli ludzie. Ludzie, którzy mają swoje sumienie, swoją wolę, swoje poglądy. Bo zdajesz się nie pojmować, że mówimy o ludziach, którzy są zdolni do myślenia. W Twoim świecie być może mężczyźni odpowiadają za wszystkie decyzje kobiet, muszą je prowadzić za rączkę i kazać im wyrzekać się własnych opinii, ale uwierz, to nie jest norma - kobiety są zdolne do wyboru najodpowiedniejszego dla nich rozwiązania. I tak - jeśli kobieta uważa, że nie chce być w ciąży z gwałtu i rodzić dziecka z gwałtu, nawet kosztem ewentualnych późniejszych problemów - powinna móc podjąć tę decyzję. I powinna móc skorzystać z pomocy specjalistycznej po aborcji, jeśli będzie tego
  • Odpowiedz
@dendrofag: niczym się nie różnicie - jesteście dokładnie tacy sami. Wcinacie się tam, gdzie was nie chcą, równacie każdego do swojego poziomu, nakazujecie innym to, co wam się wydaje słuszne.
Módl się za siebie, żeby bóg uleczył cię z tej ohydnej buty, grzeszna istoto.
#eot
  • Odpowiedz
Przypisujesz mi jakieś bzdury, o których nawet nie wspomniałem. Naucz się prowadzić dyskusję bo pisanie z Tobą jest strasznie męczące, serio.


@Fight4Life: No i vice versa

Kładziesz się spać świadomie, a zresztą nawet nie chce mi się bawić w przegadywanie się.

Ale podczas snu jesteś nieświadomy, tak jak płód.
  • Odpowiedz
@dendrofag: @dendrofag: jak by Ci to powiedzieć ja cie nie obrażam czy coś. Ale jak ty #!$%@? to aż witki leco. Chcesz wpieprzac wątki religijne w ten temat to najpierw poczytaj skąd twoja wiara się wywodzi I skąd #!$%@? większość pogladow.. To raz..
Dwa #!$%@? ze kobieta ma załamanie psychiczne (w skrócie) po aborcji.. A ty myślisz że dlaczego bo tacy ludzie jak Ty potrafia tylko z nich
  • Odpowiedz
Obrzydliwa retoryka.


@ju_q: Oho, zaczyna się.

Najpierw kobieta wbrew swojej woli "uprawia seks", potem wbrew swojej woli zachodzi w ciążę, a następnie - również wbrew swojej woli - jest w ciąży przez 9 miesięcy i rodzi niechciane dziecko. O to chodzi? O kolejny sposób na poniżenie kobiet i zmuszenie ich do czegoś, czego nie chcą?

Każdy człowiek ma prawo żyć, nawet taki który został poczęty niezgodnie z
  • Odpowiedz
jak by Ci to powiedzieć ja cie nie obrażam czy coś. Ale jak ty #!$%@? to aż witki leco.


@nollo: To nie czytaj i #czarnolisto jaki problem? Elo

Chcesz wpieprzac wątki religijne w ten temat

W którym konkretnie miejscu? Bo chyba
  • Odpowiedz
Każdy człowiek ma prawo żyć, nawet taki który został poczęty niezgodnie z wolą matki.

@dendrofag: Czyli: tak, chodzi o poniżenie kobiet. Okej. Nieźle.

Akurat to jest wina gwałciciela. Podczas gwałtu rozpoczął życie nowy człowiek. Ludzi nie wolno mordować. Czego nie rozumiesz?

Nie, nie. Gwałciciel nie zmusza mnie do ciąży i rodzenia. Ty chcesz mnie zmusić.
I owszem. Ludzi nie wolno mordować. Wolno usuwać ciąże z gwałtów. Czego Ty
  • Odpowiedz
Czyli: tak, chodzi o poniżenie kobiet. Okej. Nieźle.


@ju_q: Nie. Chodzi o życie dziecka.

Gwałciciel nie zmusza mnie do ciąży i rodzenia

Chyba trochę jednak zmusza do ciąży bo inaczej dlaczego nazywasz ją "niechcianą"? Ale faktycznie, nie zmusza cię
  • Odpowiedz
Bo jestem, ale Ty ośmieszasz swoją osobą ludzi o poglądach prawicowych ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Fight4Life: Przykro mi wyrywać cię z błogiej nieświadomości, ale ludzie o poglądach prawicowych są przeciwni aborcji.
  • Odpowiedz
@hatterka: każdy zwolennik by kobiety rodziłły dzieci z gwałtu powinien przejsc przez procedure wpechniecia cegły w dupe -bez znieczulenia bo przecie porod ma byc tak jak nakazł bozia
  • Odpowiedz
każdy zwolennik by kobiety rodziłły dzieci z gwałtu powinien przejsc przez procedure wpechniecia cegły w dupe -bez znieczulenia bo przecie porod ma byc tak jak nakazł bozia


@alahakbar: Ah te lewackie fantazje...
  • Odpowiedz
Chodzi o życie dziecka.

@dendrofag: Co jest równoznaczne z upokorzeniem kobiety. Dlaczego "troszczysz się" wyłącznie o życie dziecka, a nie życie kobiety? Kobieta jest dla Ciebie zupełnie nieważna? To taki "nikt", kto nie może się w ogóle odezwać, bo Ty o wszystkim decydujesz i każesz jej się dostosować?

Bo te twoje "usunięcie ciąży" to zwyczajne morderstwo.

Nie.
"To" usunięcie ciąży.
  • Odpowiedz