Wpis z mikrobloga

@amator_kwasnych_zelek:
Przecież to co on wrzucił to jest raptem 5 zdań na krzyż. Nie mam dostępu do płatnych materiałów żeby przeczytać resztę, ale jeśli ty masz to wklej. A jak już wkleisz to odnieś się do mojego źródła z łaski swojej.
  • Odpowiedz
  • 1
@hatterka: zgadzam się, ogólnie powinna to być decyzja pozostawiona jedynie poszkodowanej kobiecie co do wyboru, a #!$%@? się innych w to i decydowanie za nią co ma zrobić z takim dzieckiem jest po prostu komiczne XD dać ludziom wybór, po prostu, to jest #!$%@? nie do pomyślenia taka możliwość przez niektórych
  • Odpowiedz
Jezu, Wy ciągle tu wypisujecie swoje brednie ? Może Wasze wąskie umysły dostrzegły, pewien szczegół... A mianowicie to, że aborcja dotyczy kobiet, a nie ma ani jednej podzielającej wasze zdanie ( że aborcja be)? Nie mowie o samych wpisach, wystarczy zobaczyć plusy w wypowiedziach i samym temacie.
  • Odpowiedz
@Fight4Life: Ojojoj, faktycznie.
Zauważyłem, tylko ty chyba nie zauważasz że na wykopie świat się nie kończy, a pod takimi wpisami zbierają się głównie zwolennicy aborcji.
Ponadto to że w temacie udziela się kilka kobiet które są zwolennikami aborcji niczego nie zmienia, na zasadzie "jedz gówno, miliardy much nie może się mylić"
  • Odpowiedz
@dendrofag: Miałem tu juz nie pisać bo w kółko te same bzdury powtarzacie, ale widząc tę żenadę nie mogłem się powstrzymać. Wiec się powtórzę czemu dajecie takie kretyńskie absurdalne porównania ?
  • Odpowiedz
@Fight4Life:

dajecie takie kretyńskie absurdalne porównania

Jakie? Konkretnie poproszę.

Odpowiem ci, ale ty też mi odpowiedz na 2 pytania, bo się strasznie wykręcacie i nikt jeszcze mi na nie
  • Odpowiedz
@dendrofag: 1) Gdy przeżyje poród 2) Pytanie oczywiście zmanipulowane wynika z niego ze jesteśmy odpowiedzialni za traumę po gwałcie i za wyimaginowaną przez środowiska katolickie ( miedzy innymi) traumę po aborcji, to jest juz szczyt żenady. Nie podwójną, tylko chce im dać możliwość złagodzenia traumy, którą mają po gwałcie. Kończę dyskusje, jesteś żałosnym manipulantem, z którym nie ma sensu dyskutować, pewnie dlatego nie mogłeś uzyskać odpowiedzi.
  • Odpowiedz
Gdy przeżyje poród


@Fight4Life: Czyli co - 5 minut przed porodem to nie człowiek, a 5 minut po porodzie to już człowiek? Chore i nielogiczne.

przez środowiska katolickie

ależ skąd? Badania naukowe które to potwierdzają - wszystko ze źródłami i
  • Odpowiedz
@Deputat: tacy ludzie jak Ty byli przeciwko transplantacji serca .. Ciemnogród, mamy taka technologie żeby eliminować niechciane choroby u dzieci itd itp. Co pilnować życzę Ci żebyś wpadl albo lepiej żeby twoje dziecko wpadło w wieku 16 lat bo będzie glupie, tak głupie jak każde dziecko w tym wieku. Już mam przed oczami Ciebie jak z wypiekami na twarzy klepiesz córkę po plecach mówiąc "Zuch dziewczyna " A później się
  • Odpowiedz
@hatterka Czytam tę całą dyskusję i uważam, że każda ze stron ma trochę racji, jednak obawiam się, że to wszystko jest tylko teorią. Padało tutaj kilka razy "a co byś zrobił, gdyby..." - nie jest to wcale takie głupie jak się na pierwszy rzut oka wydaje: "bo ja sobie nie muszę nic wyobrażać", "mnie to nie dotyczy", "ja bym zrobił/a tak i tak". Tak naprawdę życie weryfikuje wszystkie nasze opinie na
  • Odpowiedz
@dendrofag:
Pomyśl troszkę, jeśli płód jest w pełni rozwinięty to nikt go nie będzie usuwał. Jak na moje to kobieta powinna mieć możliwość usunięcia powiedzmy do 20 tygodnii. Zarodek nie ma świadomości, nie wie że istnieje, żadna strata. Chcesz wiedzieć więcej poczytaj moje posty na początku tematu, bo serio nie chce mi się już. Kobieta jest po prostu bardziej wartościowa niż dziecko, które można zrobić w każdej chwili. Ty aż
  • Odpowiedz
@dendrofag: oj, jak kisnę z katotalibów. Będę usuwać płód uszkodzony/niedorozwinięty, zagrażający mojemu życiu lub pochodzący z czynu niedozwolonego.



Całujcie kobiety w D.
  • Odpowiedz
Pomyśl troszkę, jeśli płód jest w pełni rozwinięty to nikt go nie będzie usuwał


@Fight4Life: Skąd ta pewność?

Jak na moje to kobieta powinna mieć możliwość usunięcia powiedzmy do 20 tygodnii.

Czyli jeszcze raz: 19 tygodni i 6 dni = zlepek komórek, ale już o północy 19 tygodnia z 6/7 dni - abrakadabra i mamy człowieka?
  • Odpowiedz
zarażający mojemu życiu


@UndaMarina: W którym miejscu tak napisałem? Po co kłamiesz?

jak trzeba będzie to po za granicami Katolandii.

No i masz do tego prawo, ale tu jest Polska i katolicy mają coś do powiedzenia. Takie uroki demokracji :)
  • Odpowiedz
@dendrofag: jeśli ta ustawa przejdzie, to będzie dobre preludium do utworzenia państwa wyznaniowego. Co następne? Więzienie za jedzenie kiełbasy w piątek? Niczym się nie różnicie od islamistów.
  • Odpowiedz
jeśli ta ustawa przejdzie, to będzie dobre preludium do utworzenia państwa wyznaniowego


@UndaMarina: Takiego jak na przykład Wielka Brytania? Nie widzę przeszkód.

Więzienie za jedzenie kiełbasy w piątek?

Wiesz, ja bym za tym nie głosował, ale jeśli większość się za tym opowie, to .... Sama
  • Odpowiedz