Wpis z mikrobloga

@MarianKolasa: No bo na tym fragmencie gdzie są na dole można skręcać tylko w tą stronę więc wydaje mi się, że jest to logiczne jak są w drugą stronę.
@jaywalker: Mógłbyś bardziej rozwinąć to, że dolne są "powczepiane na odpierdziel" bo nie rozumiem za bardzo? Animację postaram się jeszcze poprawić.
@Symeg: animacja flagi polega na chowaniu i wystawaniu grzyba xDDDD


Nie za bardzo rozumiem o co chodzi z tym, że można skręcać tylko w tą stronę, ale takie rozmieszczenie to według mnie utrudnienie, zupełnie nieintuycyjne się wydaje
@MarianKolasa: No właśnie w tym problem, że kompletnie nie mogę sobie wyobrazić w jaki sposób ta animacja ma wyglądać :D Co do sterowania to może nie czytałeś moich wcześniejszych wpisów. Tak w skrócie mówiąc to tam gdzie są flagi na górym brzegu to można tylko skręcić kajakiem w górę, a tam gdzie na dolnym brzegu to można tylko na dół. Może ten filmik Ci coś bardziej rozjaśni: https://www.youtube.com/watch?v=j5HdA7QHC-s
Tak ciągle jeszcze myślę czy to w ogóle dobry pomysł. Nie mam zielonego pojęcia czym ewentualnie mógłbym to zastąpić