Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@MuchomorCzerwony: dokładnie, opieka nad ciężko upośledzonym dzieckiem to jest ciężka, trudna i niewdzięczna praca (nie każdy jest w stanie to udźwignąć psychicznie i fizycznie). Do tego wsparcie ze stron państwa (które przecież tak dba o życie od poczęcia), jest praktycznie żadne. Rodzice są pozostawieni sami sobie i latami wypruwają sobie żyły, żeby podtrzymać życie tego dziecka. Lekki i rozkazujący ton jest charakterystyczny dla ludzi, którzy nie mieli nigdy kontaktu z takimi
@UndaMarina: Dziękuję za odpowiedź. Mam nadzieje, że to się nie sprawdzi. Jakoś nie wyobrażam sobie np amniopunkcji robionej gdzieś w prywatnym gabinecie. W prywatnej klinice to jeszcze może. Ale raczej akurat to badanie wykonuje się w szpitalu. Poza tym zależy to od gorliwości prokuratury czyli w praktyce może być to martwy przepis. Z doświadczenia wiem, że aborcja to tylko kwestia pieniędzy. Lekarz który przeprowadzał usg genetyczne kiedy moja żonka była w
@UndaMarina nie czaje hejtu. Gwałt czy ciężka niepełnosprawność u dziecka powinny być wskazaniem do aborcji. Jeśli nie chcesz nie musisz ale powinno być PRAWO WYBORU. Ostatnio na oddziale widziałam dziewczynkę, która przez niedorozwiniety mózg, brak jelit i mnóstwo innych wad nie dozyje 2 r.ż. To co jej teraz robią to przedłużanie cierpienia, bo widać że mimo 2 miesięcy małą wszystko boli, za każdym dotknieciem jej twarz jest wykrzywiona bólem. Ale tak, lepiej