Wpis z mikrobloga

Jeśli zaostrzenie ustawy aborcyjnej przejdzie, to ciężko upośledzone dzieci, które powinny zostać usunięte przed porodem, mam wysyłać na adres jakiejś parafii, czy do biskupa? Do kogo zgłaszać się po odszkodowanie za straty fizyczne, psychiczne i moralne za zmuszenie do porodu takiego dziecka? Jakieś sugestie?
#aborcja #czarnyprotest #katolicyzm #polityka
  • 199
  • Odpowiedz
@UndaMarina: Tak już zupełnie na serio to mam nadzieję, że jeśli urodzisz chore dziecko to mimo to pokochasz je i dobrze wychowasz. I nie pozwolisz nikomu go skrzywdzić.
  • Odpowiedz
@Creder: głęboko wątpię, nie lubię ludzi niepełnosprawnych intelektualnie w stopniu średnim i ciężkim. Ale spoko, już wiem że mam je podrzucić do ciebie, jeśli pisowskie prawo nie pozwoli mi go usunąć.
  • Odpowiedz
nie lubię ludzi niepełnosprawnych intelektualnie w stopniu średnim i ciężkim

@UndaMarina: Niektórzy nie lubią na przykład krzykliwych różowych na wykopie, no ale to chyba jeszcze nie powód żeby prawo pozwalało je zabijać, jak ma to miejsce w przypadku chorych dzieci w łonie matki.
  • Odpowiedz
@Tichy: no postaraj się bardziej, żeby mnie obrazić. W przeciwieństwie do wielu, mam pojęcie jak wygląda opieka nad człowiekiem niepełnosprawnym intelektualnie i wierz mi, to nie jest nic fajnego.
  • Odpowiedz