Wpis z mikrobloga

#!$%@?, Mirki, co za dzień. Wymieniałem toner w drukarce w #pracbaza. Upadł mi na ziemię, jebnięcie było na tyle srogie, że chyba z połowa zawartości nowego wkładu znalazła się na zewnątrz. #!$%@?ło z 1m kwadratowy podłogi moje spodnie po kolana (pic rel) i drugą drukarkę obok. #!$%@? co za syf... Dejcie z 1 plusa na pocieszenie (,)

#zalesie #gorzkiezale #nienawidzeponiedzialkow #jakzyc
K.....k - #!$%@?, Mirki, co za dzień. Wymieniałem toner w drukarce w #pracbaza. Upadł...

źródło: comment_pll2Rw2cfK3AHXgLismywkARStaKUrkX.jpg

Pobierz
  • 22
@Kink: przez 6 lat też tym się zajmuję i nigdy mi nie upadł aby się rozsypać - pewnie robiłeś to jak najgorsza oferma albo typowy luzak co ma na wszystko #!$%@?, jeszcze mam ci plusa dać za bycie ofermą?!
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Kink: w pewnej firmie też dostawałem zadania typu odkurzanie, wstawianie zmywarki, wyrzucanie śmieci...

I przyznam wam, że jestem bardzo wdzięczny mojemu byłemu pracodawcy za takie traktowanie pracowników. Przynajmniej teraz wiem jak odróżnić pracodawcę Janusza od normalnej firmy.

@Kink: na dobrą sprawę to jeśli zostałeś zobowiązany do wymiany tego tonera to przysługiwała Ci odzież ochronna, a jak nie to pracodawca powinien odkupić te spodnie, jeśli nie da się ich wyprać. No ale tak gdybam, i tak nic nie dostaniesz ( )