Wpis z mikrobloga

Pytanie do 100% hetero* mirków. Dalibyście się stuknąć w dupkę facetowi za kwotę zabezpieczającą was do końca życia? Dajmy na to za milion dolarów. Przy rozsądnym zarządzaniu kapitałem, zainwestowaniu części kasy mieszkanie/złoto bez trybu życia jak Mike Tyson - powinno wystarczyć, a zdolniachy mogą pomnożyć kapitał.

* - wg skali Kinseya wielu potencjalnie heteroseksualistów ma w sobie biseksualny pierwiastek, oczywiście częściej u kobiet ale u facetów również

#seks #ankieta #nocnazmiana

Dalibyście się wydymać w dupkę za milion złotych?

  • Tak 42.6% (1130)
  • Nie 46.4% (1232)
  • Jestem różową / gejem / więc sprawdzam 11.0% (293)

Oddanych głosów: 2655

  • 126
  • Odpowiedz
@system_shock: mam tyle marzeń i fantazji, na które potrzeba pieniędzy, że ten RiGCz by na chwilę sobie odpełzał ode mnie, w obliczu widoku na zawartość walizki z milionem dolarów.
Poza tym, to tylko stosunek seksualny, akt fizyczny. Nie jesteśmy dziećmi, nie wywoła to u zdrowego faceta żadnej traumy, że się będzie moczył nocą po takim stosunku...;) To tak jak było w 3 odcinku #mrrobot w pierwszym sezonie. Tylko tam akurat gość
  • Odpowiedz
@Go_Ask_Alice: mnie chodzi o moralność, naprawdę potrafiłbyś spojrzeć sobie rano w lustro?
Lepszym pytaniem jest - czy jeśli nie miałbyś pieniędzy, a miałbyś dzieci, ktore są głodne poszedłbyś żebrać czy kraść? Hipotetyczna sytuacja, gdzie do wyboru masz tylko te dwie możliwości. Co robisz?
  • Odpowiedz
@Morski_wedrowiec: hehe nierob kur** z logiki, to nie jest 833 co miesiac tylko milion dolarow DOLAROW od razu na starcie a to ci daje juz wielkie pole manewru, np. 16 mieszkania na wynajem po 250k z malym remontem kupujesz i z twoich 833zl juz blednych ale zalozmy ze dolarow czyli kolo 3200zl robi sie 32tys miesiecznie liczac ze z kazdego mieszkania masz 2k na czysto i nadal jestes wlascicielem tych mieszkan,
  • Odpowiedz
@Go_Ask_Alice: spora cześć ludzi #!$%@? się w pracy, mentalnie wypinając się szefostwu codziennie. I to oczywiście jest "moralne", ale raz wypiąć się fizycznie to już jest problem. Ot, logika ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Go_Ask_Alice: nie ma możliwości.

Nie lubię jak ktoś kręci mi się koło dupy. Jak dziewczyna podczas seksu chce wziąć do udziału mój tyłek to zawsze stanowczo odmawiam.
Z jedną musiałem zerwać, bo usilnie próbowała mi do tyłka palca włożyć :/
  • Odpowiedz
za kwotę zabezpieczającą was do końca życia? Dajmy na to za milion dolarów.


@Go_Ask_Alice: Chyba chcesz do końca życia żyć na parówkach z biedry i konserwie turystycznej.
  • Odpowiedz
@kinlej: #!$%@? i dobrze o tym wiesz, wyżej mirek napisał jak można z miejsca zainwestować część kasy.

Jak nie zaczniesz kupować nowych aut sportowych i wydawać na koks i dziwki to powinno starczyć.
  • Odpowiedz
@system_shock: było kiedyś pytanie, czy za 10 milionów zabiliby losowego człowieka. Nie bezpośrednio, tylko naciśnięcie guzika powodowałoby śmierć. I większość głosowała na tak.
To niby tylko ankieta w internecie, ale w jakimś tam stopniu demonstruje skalę zezwierzęcenia.
  • Odpowiedz