Wpis z mikrobloga

1. W czwartek zamówiłem sobie głośniki
2. Wysłane w piątek
3. W sobotę były już w najbliższym oddziale
4. W poniedziałek, wg maila, powinny dotrzeć do mnie
5. Nic się nie dzieje
5. We wtorek po południu telefon do inpostu
6. Pan infoliniant mówi, że w sumie nie wie co z paczką, ale daje interwencje i będzie super
7. Na pytanie o numer interwencji otrzymuję:

Ale mi już się usunęło z ekranu, nie jestem w stanie powiedzieć numeru


8. WTF to prosze odusunąć i powiedzieć
9. Nie da sie, to ja do pana oddzwonie za chwile, a do 12h będzie mail z informacjami
13. Nie ma oddzwonienia, nie ma maila
12. Środa, rozmowa z przełożonym, ma ponaglać ale nie wie gdzie jest paczka, a infoliniantowi nalezy się dodatkowe szkolenie
13. Super :|

Profit? Brak paczki, nie ma głośniczków, nikt nic nie wie, ja jestem w dupe prawie 3 bańki

#inpost - nie polecam
  • 10
@gabrally: Ja kiedyś zamówiłem grę, dostałem info o numerze paczki od sklepu, po czym kiedy wpisałem w systemie wyskoczyło: Paczka o podanym numerze nie istnieje.
Czekałem, dzwoniłem, pisałem, paczka przyszła jakby nigdy nic po paru dniach, do dzisiaj nie wiem co tam sie odwaliło, ale przez to rzadko korzystam z ich usług. Najlepszym kurierem jak dla mnie #dhl
@gabrally: u mnie już minął 5 dzień opóźnienia z kurierem inpost. Schemat ten sam - infolinia, dumnie brzmiąca "interwencja" ale bez żadnego identyfikatora, do 12h oddzwonimy... i chyba dokańczać nie muszę. Stary numer, z relacji wiem, że i 10 "interwencji" może być, bez wpływu na dostawę.
@gabrally: ja tam od razu zgłaszam do sprzedawcy, żeby się zajęli sprawą. Zgodnie z prawem to oni odpowiadają za dostarczenie paczki. Jak wybierają inpost, to niech się z nimi użerają.
@gabrally: Ja zamówiłem Tel na Alle kurierem.... Cebularz wyslal inpostem :). Zona odebrala telefon ale koleś nawet nie upewnilbsie czy dobry nr (często mylą z A i B ) a do tego nic niebdawal do podpisu :)
@hpiotrekh: w tym momencie modlę się żeby te głośniki w ogóle do mnie dotarły... 3 stówki piechotą nie chodzą :|

@piastun: skur#wysyństwo :/ i tak mogą ginąć paczki, albo w ogóle nie wyjeżdżają z domów "kurierów"...