Wpis z mikrobloga

Zgoda - chłopak jest gejem i ma kobiecą aparycję. Mało tego robi coś szokującego i raczej rzadko spotykanego co nie tylko nie odpowiada ale wręcz przeczy "stereotypowi mężczyzny" w niektórych kręgach społecznych.
Osobiście nie podoba mi się to ale powstrzymuję się od komentowania jego materiału - choćby przez kulturę i szacunek. To, że coś mi się nie podoba nie znaczy, że mogę kogoś obrażać.

To co dzieje się w komentarzach pod wpisem jest siedliskiem takiego #rakcontent i ludzkiej nienawiści, że trudno mi nawet sobie wyobrazić jakim chamem trzeba być żeby publicznie pod swoim nazwiskiem tak kogoś wyzywać. Nie wiedziałem też dotąd, że takich ludzi mam wśród "znajomych" - ale już ich nie mam bo ogarnęło mnie obrzydzenie...

#lgbt #youtube #bekazpodludzi
Pobierz x.....r - Zgoda - chłopak jest gejem i ma kobiecą aparycję. Mało tego robi coś szokuj...
źródło: comment_4OIQ5Yamxqi5cICFBHDWN1y62nhp0oS4.jpg
  • 58
Mało tego robi coś szokującego i raczej rzadko spotykanego co nie tylko nie odpowiada ale wręcz przeczy "stereotypowi mężczyzny" w niektórych kręgach społecznych.


@xSQr: w Polsce zapomniales dopisac. W ciagu 3 minut od obejrzenia pierwszego zdjecia tego pana znalazlem chyba ze 20 podobnych kanalow zagranicznych rozwijanych od wielu lat.
No ale cóż... jak to w lesie..
@arczer:

osłabia nasz wizerunek na świecie


Jeśli przez świat rozumieć Rosję i Arabię Saudyjską, to pewnie tak. Bardziej cywilizowane kraje obruszą się raczej na widok patriotów życzących mu śmierci.

jak zobaczą jakie tutaj cioty to raz dwa nas zaanektują albo podbiją. Francji czy Szwecji czkawką się odbija ta ucieczka od męskości


Zasugerowałeś tutaj, że kryzys imigracyjny wziął się z metroseksualizmu, czy nie do końca ogarnąłem prawacką myśl polityczną?
@zweipack: Ło rany, a na polskim YT to tylko dwa kanały jak w PRL i nie bardzo masz na co przełączyć bo na drugim ciągle leci Wardęga i Rock.

YT służy po to żeby wrzucać tam swoje nagrania i serio, nazywanie tego ekshibicjonizmem jest przesadą.

W normalnym kraju (ale nie w Polsce), jego filmik obejrzałoby kilkaset osób, część (raczej znikoma) by się zainteresowała tematyką malowania mordki przez faceta, reszta po prostu
kryzys imigracyjny wziął się


@koroluk: ze słabości, mówiąc krótko z natury lewactwa bo pod tą ideologią chronią się i czują lepiej wśród swoich właśnie faceci zniewieścieli, pokurczeni ze strachu i wątli z charakteru i fizyczności. Polityczna poprawność i tolerancja to nic innego jak wymówka dla zalęknionego mięczaka. Taka prawda.
@arczer: Słabość, pokurczeni ze strachu. Mówisz o tym nonkonformiście, który ma odwagę żyć po swojemu, choć wie, że rzuci się na niego pół dżungli? Przecież on ma takie jaja, że na ich widok zamarzyłby ci się teabagging.

I nie, kryzys imigracyjny nie wziął się od jutuberów z mejkapem. To skomplikowana historia sięgająca jeszcze czasów kolonialnych, idąca przez niedobory pracownicze w powojniu, a kończąca się na współczesnych ideologiach humanitarnych. Hołduje im taki
@xSQr: Trzeba tępić w zarodku takie zachowanie. My mężczyźni promujemy naturalny wygląd, dlatego nie pozwolimy na to aby przedstawiciele naszej płci spopularyzowali te przebieranki. Bardzo dawno temu kobiety właśnie zaczynały od malowania i teraz spójrz na to, malują się po 2 godziny dziennie, farbują włosy, wydają setki złotych miesięcznie na kosmetyki, robią sobie operacje plastyczne. Nie pozwólmy się w to wciągnąć, brońmy naszej męskiej niewinności!
@xSQr: To może nikogo nie obchodzić, można przejść obojętnie, wzruszyć ramionami, ale ten ktoś będzie miał kiedyś prawdopodobnie potomstwo. Myślisz, że taki mały chłopczyk na kogo się wychowa? Normalnego (podkreślam, NORMALNEGO, bo malujący się facet do wyjścia, z takim zachowaniem jak powyżej NIE JEST normalny) mężczyznę czy na zniewieściałego, malującego się i przypuszczam z zapędami homoseksualnym chłopaczka? Przecież on przejmie większość tych zachowań i nawyków po swoich rodzicielach. Jeżeli społeczeństwo będzie