Wpis z mikrobloga

Oglądał ktoś dzisiejszego Gościa "Wydarzeń" (z Brudzińskim)? Coś czuję, że Polsat trafi na czarną listę, zaraz obok TVN, a Gugała zostanie zrównany z Olejnik i Kolendą-Zaleską. Aż dziwne, że jeszcze nie ma na ten temat znaleziska, ale to pewnie kwestia czasu.
  • 110
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Shepard: Hehe, wszystko zrobił źle. Dodał pod wieczór, dał mało chwytliwy tytuł, mało porywający opis, wrzucił z gazetapolska.pl odstraszając część potencjalnej widowni. Nie wyszło:(
  • Odpowiedz
Gugała ma spory potencjał, bo naprawdę potrafi gadać w sposób wyważony i inteligentny, ale potrafią mu nerwy puścić. Oj potrafią. To by pewnie było podobnie jakby mnie wpuścili do tv. Z początku wszystko ok, ale niech mi dadzą jakiegoś Brudzińskiego czy Hofmana, to by się skończyło na rzucaniu k-----i :P

@Shepard: A on go chociaż trochę zmasakrował? No bo jak już się zachował nieprofesjonalnie to mógłby chociaż wygrać w pyskówce.
  • Odpowiedz
@Ryu: W sumie racja. Na mnie ostatnio zadziałała tak Kempa, przy okazji dyskusji o referendum w sprawie wieku emerytalnego. Słuchałem tej debaty ale po paru minutach jej wystąpienia musiałem zmienić stację na Chilli ZET, żeby ukoić nerwy.
  • Odpowiedz
@Shepard: Ciesz się, że jej nie widziałeś. Była ubrana w taaaaki faaaajny worek z napisem 67 :)

Ja mam takie trio. Brudziński, Hofman i Kempa. Blisko za nimi jest ta głupia co do TOK FMu przychodzi (kiedyś na nią razem narzekaliśmy, ale nie pamiętam jak się zwie). Wolę cały dzień słuchać Kaczyńskiego z Ziobrą.
  • Odpowiedz
@Ryu: A tak, Wiśniewska też jest niesamowita. Swoją drogą, szkoda że zrezygnowali z Fullkontaktu, był zdecydowanie lepszy niż Biuro Poselskie.

Do Twojej listy dopisałbym jeszcze Błaszczaka, mistrza wodolejstwa i podkreślania premier Donald Tusk (nie wiem czy zwróciłeś na to uwagę, ale ten facet rzadko kiedy, o ile w ogóle, mówi po prostu premier - co wypowiedź jest premier Donald Tusk, co z pewnością nie jest przypadkowe).
  • Odpowiedz
@Shepard: Jak ja mogłem o nim zapomnieć! A z tym Donald Tusk to jest jakaś odgórna instrukcja partyjna na 200% Ostatnio albo Błaszczak, albo Hofman mówi coś „Premier Tusk z Jarosławe... tfu! Pan Donald Tusk z premierem Kaczyńskim” I to było tak odruchowe poprawienie się, że im się to na pewno wytyka, żeby byŁ pan Tusk i premier Kaczyński.
  • Odpowiedz
@Ryu: @Shepard: tak teraz czytam komentarze o Waszych ulubieńcach i muszę się pod tym podpisać. Chociaż Kempa w nowych barwach trochę spuściła z tonu, bo próbują się lansować na bardziej odpowiedzialny PiSbis. No, może do tego wykonu z workiem:) A to widzieliście?
  • Odpowiedz