Wpis z mikrobloga

Oglądał ktoś dzisiejszego Gościa "Wydarzeń" (z Brudzińskim)? Coś czuję, że Polsat trafi na czarną listę, zaraz obok TVN, a Gugała zostanie zrównany z Olejnik i Kolendą-Zaleską. Aż dziwne, że jeszcze nie ma na ten temat znaleziska, ale to pewnie kwestia czasu.
  • 110
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Endis: Pozwolę sobie siebie zacytować:

Narodowo-konserwatywny światopogląd + wolnościowa gospodarka = prawica


Wolnościowy światopogląd + wolnościowa gospodarka =
  • Odpowiedz
@wieloczlek: Lewica to po prostu całe ZUO, a prawica jest uosobieniem najwyższego dobra. Prosty czarno-biały podział, łatwy do zastosowania i niewymagający za dużo od wyznawców:)
  • Odpowiedz
@Endis: I bardzo dobrze, mam nadzieję, że wejdzie na główną z płomyczkiem, żeby pokazać jak we wcześniejszym znalezisku dziesiątki osób łyknęły jednostronną i (najwyraźniej) nieprawdziwą relację.
  • Odpowiedz
@zgon: Tam akurat nic ciekawego nie było, głównie jakieś jednozdaniowe żarty. Najważniejsza część została, chociaż usuwanie wpisów w tym kontekście jest dość zabawne, nie?
  • Odpowiedz
@Shepard: :O Ten jego wpis zakrawa o absurd jakiś. Współczuję, że musicie czasem wdawać się w takie dyskusje. Chociaż z drugiej strony, komentarz w pewnym sensie typowy dla ludzi o skrajnych poglądach, do których nie dociera, że mają po prostu spaczony obraz świata i dziwią się, że pozostali ośmielają się myśleć inaczej. Rzeczywiście moderatorem to chyba jakiś fanatyk religijny i ksenofob musiałby być, żeby go zadowolić. No i przygotował sobie
  • Odpowiedz
@Endis: To tak naprawdę da się podsumować bardzo krótko: syndrom oblężonej twierdzy. No i w takich momentach bardzo żałuję, że jestem jawnym modem, bo to już nie pierwszy raz jak ktoś połączył moje poglądy i moderowanie. Absurd.
  • Odpowiedz
@innuendoPL: No właśnie wcześniej w ogóle mi się w oczy nie rzucał, dopiero ostatnio takie jazdy. Z "pampersem" to przywalił, kiedyś nazywano tak młodych, prawicowych dziennikarzy. Widać teraz znaczenie się zmieniło.

@Shepard: Wtedy miałby jazdy na bezosobową stronniczą administrację, takiemu nie dogodzisz. Dla niego każdy zakop to lewacki cios w prawdziwy patriotyzm i nie spocznie, póki zakopywanie jego znalezisk nie będzie wyłączone.

@John112: Najgorsze, że trzeba
  • Odpowiedz
@Postronny: Nie, nie - wg jego definicji jeśli nie jesteś katolikiem, konserwatystą i nacjonalistą to jesteś z miejsca lewakiem. Po co zaprzątać sobie głowę stanami pośrednimi, skoro można wrzucić wszystkich do wora "my" i "lewactwo"?
  • Odpowiedz
@Endis: Bo to w sumie też cecha charakterystyczna po prawej, że strasznie krytykują całą komunę, a w nomenklaturze w tym momencie zachowują się tak jakby to oni teraz byli jakimś PZPRem.
  • Odpowiedz
@Shepard: z pampersem to @innuendoPL: musi podrzucić, bo widziałem tylko kryptomuzułmanina i tylko domyślam się, że pampersy też gdzieś latały. A miałem rację, że teraz to ma dla nich ma inne znaczenie.

@Ryu: Dokładnie, może dlatego, że komuna to ich f----z, nie widzą świata poza nią.
  • Odpowiedz