Wpis z mikrobloga

Oglądał ktoś dzisiejszego Gościa "Wydarzeń" (z Brudzińskim)? Coś czuję, że Polsat trafi na czarną listę, zaraz obok TVN, a Gugała zostanie zrównany z Olejnik i Kolendą-Zaleską. Aż dziwne, że jeszcze nie ma na ten temat znaleziska, ale to pewnie kwestia czasu.
  • 110
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Shepard: Nikt tego nie kupi? Optymista... Wczoraj widziałem sondaż według którego ludzie szeryfa już są w sejmie i nawet chłopów wyprzedzili (nie żebym chłopów lubił, ale no bez przesady!)
  • Odpowiedz
@innuendoPL: on wrzuca tyle politycznego hejtu, że czasem aż mi szkoda go po raz kolejny zakopywać i się lituję:<

@Shepard: pod wczorajszym znaleziskiem? i tak najlepsze jest zaoczne wyzywanie zakopujących:)
  • Odpowiedz
@Shepard: No tak, zapomniałem, ze jak się nie jedzie po całości po "ciapatych", to z automatu jest się lewakiem. Jak się zastanowić, to bardzo ciężko jest lewakiem nie być:P
  • Odpowiedz
@Endis: Wiesz, wg wykopowych standardów wystarczy, że nie wyzywasz Arabów od ciapatych, gejów od pedałów a smoleńsk nazywasz katastrofą a nie zamachem i już jesteś lewakiem :)
  • Odpowiedz