Wpis z mikrobloga

@Sh1eldeR: Pisałem też o tym wyżej, dla każdego sukces jest czymś innym. Troszkę napisałem to chaotycznie, ale tu mi chodzi o taki sukces gdzie jesteś w czymś najlepszy, a taki Tyson, nie był najlepszy, jak już jednym z najbardziej ZNANYCH bokserów, ale nie najlepszy (poczytaj sobie o Muhammadzie Alim), kolejna sprawa że właśnie gdyby nie jego słaba głowa osiągnąłby znacznie więcej, ale tak jak pisałem wcześniej zachłysnął się mniejszym sukcesem,
  • Odpowiedz
  • 12
@mamrotekk: Gość ma żonę, córkę, zdrowy wygląd i dobrą kasę, więc raczej dobrze wyszedł na swoich wyrzeczeniach. Równie dobrze można go porównać do sumiennego studenta, który dużo się uczy
  • Odpowiedz
Siedze sobie w pracy i jaaak nagle coś nie jebnie! Wchodzę teraz na mirko i wszystko jasne, to huk pękających dup fanów tego pokrzywionego kwadraciaka. XDD
  • Odpowiedz
@Jan0l: biorąc pod uwagę, że to po prostu cyferki w necie na jakiejś stronie ...
ale ok, uznajmy, ze są real.

Teraz minus 30% na start do Urzędu Skarbowego. Wychodziłoby 25k USD na miesiąc.
A niech se
  • Odpowiedz
@adakar: To samo możesz powiedzieć o każdym innym sporcie, jeden se biega. jeden se kręci kierownicą, jeden se przestawia pionki na planszy, jeden se kopie, jeden se uderza kijkiem o bile, a jeden se klika i rucha myszką. Jest dobry w tym co robi, są ludzie którzy chcą to oglądać i tyle ci do tego.

po prostu cyferki w necie na jakiejś stronie

Masz tam listę wszystkich turniejów, możesz sobie
  • Odpowiedz