Wpis z mikrobloga

@Jan0l: Ja nie mam bolącej dupy z powodu tego, że zarabia tyle a tyle hajsu. Niech ma.

Wkurza mnie tylko fakt, że sam CS GO ma taki hype, a to ... strzelanka po prostu. I nakręca taki fame w gimbazie i nastolatków, no i że wokół tego jest taki hajs kręcony. Jak w każdej ... dyscyplinie, będą Ci lepsi, i lepszych się docenia. Ale no kurna to jest strzelanka do
  • Odpowiedz
@mamrotekk: przeciez on zarabia bardzo dobry pieniadz, nie tylko z wygranych na turniejach/kontraktu z virtus.pro, ale tez z dzialalnosci internetowej - streamingow, ruletek/betow, donacji. dom #!$%@? sobie zbuduje za pieniadze zarobione w relatywnie krotkim czasie na gierce. rzeczywiscie, nie jest bogaty. top kek
  • Odpowiedz
@asenjo: @Gryzu: Na co wy czekacie? Skoro to takie proste dlaczego sami nie gracie w głupie gierki i nie dostajecie za to ciężki hajs? Uwielbiam jak piwniczaki które z prawdziwym życiem mieli styczność jedynie przez ekran monitora zabierają głos .
@asenjo: Mirku drogi, kto ci zabrania usiąść przed pc, odpalić twitcha, kamerkę i zacząć grać w gre, przecież to takie proste a hajs leci z nieba...
  • Odpowiedz
  • 0
@mamrotekk: Czym różni się poświęcanie czasu na gry i zarabianie na tym od zwykłej pracy ? w pracy też tracisz czas, który mógłbyś poświęcić z rodziną, a jeśli chodzi o mnie to wybrałem studia
  • Odpowiedz
@mamrotekk: ale czy ty jestes uposledzony, czy #!$%@?? walnales klamstwo, glupote o tym, ze wcale nie jest bogaty, to cie wyprowadzamy z bledu, a ty jakies osobiste wycieczki, zakladanie #!$%@? wie czego. wypok at finest, az sam sie sobie dziwie ze siedze w spolecznosci przyglupow pokroju ciebie
  • Odpowiedz
@Gryzu: Chociażby to że łączy swoją prace z pasją. Dzięki sukcesom w swojej "pracy" jest rozpoznawalny praktycznie na cały świat. A przed najważniejszymi turniejami siedzi dwa razy dłużej niż przeciętny człowiek w "zwykłej" pracy.

@asenjo: Przede wszystkim trochę szacunku, kapciu, to raz. Dwa, nie mierz własną miarą, jesteś upośledzony, twoja sprawa, nie muszę o tym wiedzieć. Trzy, kto i z jakiego błędu mnie wyprowadza? Masz dostęp do jego
  • Odpowiedz
@mamrotekk: Według mnie łączenie pracy z pasją to jej największa zaleta. Patrząc z drugiej strony, gdy nie ma tych ważnych turniejów spędza mniej czasu pracując
  • Odpowiedz