Wpis z mikrobloga

Zaraz się pewnie zlecą wielcy obrońcy uciśnionych jak to napiszę, ale uważam że nie ma czegoś takiego jak depresja
ano patrzcie: wyjście do ludzi czy uprawianie sportu wydziela endorfiny które pomagają bardzo, po prostu trzeba chcieć
bardzo dużo ludzi nie chce sobie dać pomóc, bo łatwiej jest płakać na stronie ze śmiesznymi obrazkami, niż coś robić
i popatrzcie, kiedyś jak człowiek ciężko pracował to nie spotykało się czegoś takiego, od dobrobytu i lewackiej propagandy
jakoś tak się ludziom w głowach poprzewracało i teraz każdy jest taki biedny i jak to on chce się zabić albo jak im źle
endorfiny można samemu wywołać, nie potrzeba do tego jakiś kaznodziejów którzy by was tylko prochami faszerowali

super by było gdybyście wszyscy spod tego tagu spróbowali wyjść do tych ludzi i przestali być tacy smutni, to pomaga
ile można przecież żyć w takim #!$%@?, na prawdę jest dla was zarezerwowane lepsze jutro, tylko dajcie szanse
ę

#depresja #samobojstwo #mojezdanie #takaprawda
  • 10
@Please_Remember: zatrzymałem się na tym, jak powiedziałeś że nie ma czegoś takiego jak depresja xD

No dobra, przeczytałem, ludzie tak samo kiedyś się zabijali, tylko wtedy nie było internetu i nie było tak o tym mówione, dalej to jest temat tabu.

WYJDZ DO LUDZI ZACZNIJ BIEGAĆ

Depresja jest chorobą, zrozum to, masa ludzi codziennie z tym walczy, a Ty im teraz powiedziałeś że psychiatra się myli i tak naprawdę nie ma
Rozumiesz, że depresja to właśnie brak chęci do tego wyjścia? I jest jednak niezależna od osoby, która na to cierpi? To jak powiedzieć "uważam, że nie ma czegoś takiego jak homoseksualizm, wystarczy chcieć" nie myl też jakichś wahań nastroju od prawdziwej depresji. poznałem jedną osobę z prawdziwą depresją, straszny widok... jak by ta osoba umierała na raka co najmniej...