Wpis z mikrobloga

@Calosija: to raczej nie jest wybór "która lepsza", tylko w zależności od tego, co wolisz robić. Ja jestem na W4 od roku i jeszcze nie za bardzo ogarnąłem tę różnicę :P na pewno na tym jest więcej o elektronice jak na wydział przystało :P
@Calosija: z PPT wszyscy się śmieją :P

na Elektronice będziesz miał trochę algorytmów, Architekturę z Biernatem, programowanie C++, java, programowanie mikroprocków i FPGA, później w zależności od specjalności 1)więcej javy 2)więcej mikroprocków 3)więcej sieci 4)więcej robienia prezentacji w PowerPoincie

na IZ podobno sama Java i bazy danych przez 5 lat
na IZ podobno sama Java i bazy danych przez 5 lat


@Terkan: bazy danych przez 5 lat? :o nie. Kończę studia inżynierskie w następnym semestrze, a były tylko 2 semestry po jednym przedmiocie z baz danych (teoria + praktyka) i jeden z hurtowni danych. Jeśli pójdzie dodatkowo na PPI (Studium Podstawowych Problemów Informatyki), to tam masa hurtowni danych, ale na normalnym toku nauczania są tylko po przedmiocie na 3 semestrach, później
@Calosija:

To, że na PPT jest hardcore i sama matma to mit. Studiuję tam informatykę i jestem zadowolony. Owszem, na pierwszym roku jest więcej matematyki niż na innych wydziałach. Jeśli się przez to przejdzie, potem jest już łatwiej i z semestru na semestr pojawia się więcej informatyki. Prawda jest taka, że jeśli chcesz to się czegoś nauczysz, jeśli nie to tez uda się przejść.