Wpis z mikrobloga

WTF #orange @OrangeEkspert . Mój ojciec ma telefon na kartę, pakiet internetu i nagle w ciągu paru sekund traci ponad 30 złotych z konta. W waszej aplikacji w wykazie połączeń jest napisane, że o 8:51 nagle płaci 23 i 14 złotych za 30MB internetu (Internet i OW - cokolwiek to jest). Kogoś tu chyba ostro #!$%@?ło, tym bardziej, że tata ma jeszcze 259MB pakietu internetu.

#zalesie #gorzkiezale #oszukujo
Pobierz
źródło: comment_W68X60vwFTP0wqtihcvxitpSR3w64ZVt.jpg
  • 8
@DryfWiatrowZachodnich: Dzwoniłem, udało mi się to nawet załatwić. Na początku gość mówił, że pakiet internetu skończył się dzień wcześniej stąd taka opłata (co z tego, że 30 zł za 30 mb to nawet nie jest stawka z orange free za internet ;-;). Całe szczęście udało się dogadać z konsultantem i zwrócił pieniądze na konto ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzięki za pomoc.
@Talar_: Wartość dostępnego limitu to nie jest pakiet internetowy. Zwracaj na to uwagę. To przeliczenie środków z konta głównego na transfer wg stawek Orange Free na kartę (~0,10 zł za 1 MB)
@Talar_: Bo to się myli - powinni to usunąć, bo to nikomu do niczego potrzebne nie jest, a wprowadza właśnie ludzi w błąd :/

Ale skoro nie chcą - to pewnie to właśnie ich celem jest.