Wpis z mikrobloga

@Moonman: paypal ma słaby przelicznik podczas zakupów w chinach, najlepiej wymieniać w jakimś kantorze online i płacić USD a nie złotówkami. I do tego trzeba konto walutowe
@dobrybankier: kolego, nie działa mi ta strona podana przez Ciebie, nie wiem dlaczego
@vostok: @mikolajp: nie wiem czemu, ale żaden kantor online nie wydaje kart. Wcześniej można było wszędzie dorwać kartę, teraz ani cinkciarz ani liderwalut ani inni nie mają kart i usługa jest wstrztmana, nie mam pojęcia dlaczego. średnio mam ochotę zakładać gdzieś całe konto bankowe po to, żeby raz czy dwa na miesiąc zamawiać coż od chińczyka,
@mikolajp: pisałem godzinkę temu z konsultantem i dostałem informację, że nie wydają i nie wie kiedy to się zmieni. ciekawe czy w ogóle się zmieni... chyba ogólnie będzie już problem z kartami prepaidowymi ;/
@mikolajp: czytałem coś, że padły wskazania, by banki przestały takie karty wydawać no i jak widać są efekty. Pewnie już nigdzie nie dostanę karty walutowej bez zakładania konta. Totalnie bez sensu