Wpis z mikrobloga

@Nitoslaw ale kumasz ze ja nigdzie nie napisalem ze sie nie odzywam? Poza tym jest jakis regulamin co mozna wrzucac na mirko? Czy masz buldupy? Idac twoim tokiem rozumowania po kiego komentujesz moj wpis?
@6thsurvivor nie mam nic do Rumunii, ale bez przesady
@numberxnine uprzejmosci nie udawalem, probowalem dyskutowac rzeczowo, ale efekt zaden wiec dalem sobie spokoj, poza tym lubie blabla :)
@mativ ze miasto placi za wymiane lisci, a jedt tyle
Gurwa mirki trzymajcie kciuki. Jade #blablacar i niestety musze wysluchiwac historii o tym jak to Polska jest beznadziejna a wszyscy dokola wspaniali. Przez 15 minut zdazylem sie dowiedzieć ze drogi w Polsce byly budowane bez glowy, w Rumunii jeat lepiej, teraz analizujemy rynek lotniczy. #zalesie


@kokoszanek: xdd
Były budowane z głową i to aż za bardzo bo te głowy to policzyły sobie 30% marży na lewo xd
@kokoszanek: Kiedyś jechałem z jakąś #!$%@?ą bananową młodzieżą. Wszyscy dostali od rodziców mieszkania w Krakowie, ale narzekali jak #!$%@? na wszystko, co się z Krakowem wiąże i jak to mają ciężko.
A jeden w swoim ("swoim") mieszkaniu ma jakąś współlokatorkę, którą dorzucił mu ojczulek.
"Stara panna", 25 czy 27 lat i gnój pyta bananowców w samochodzie, czemu ona sobie mieszkania nie kupi, tylko tak wynajmuje.