Wpis z mikrobloga

Gurwa mirki trzymajcie kciuki. Jade #blablacar i niestety musze wysluchiwac historii o tym jak to Polska jest beznadziejna a wszyscy dokola wspaniali. Przez 15 minut zdazylem sie dowiedzieć ze drogi w Polsce byly budowane bez glowy, w Rumunii jeat lepiej, teraz analizujemy rynek lotniczy. #zalesie
  • 29
  • Odpowiedz
@katius: Piwniczaki... jeśli się z nim nie zgadzasz to po prostu powiedz co o tym sądzisz, a nie wrzucasz wpisy na mirko, a tam pewnie mu przytakujesz i się z nim zgadzasz. #!$%@?, ludzie poza piwnicami ze sobą rozmawiają nawet o pierdołach. Może kierowca jest zmęczony i próbuje jakoś nie zasnąć. Ale nie, lepiej wrzucić wpis na mirko.
  • Odpowiedz
@kokoszanek: ja kiedyś jechalam z ziomkiem, który wierzył w chemtrails xd podczas drogi przeszliśmy przez wszystkie teorie spiskowe tego świata (w tym oczywiście Smoleńsk I 9/11), byłam kierowca to nie mogłam go olac więc coś tam potakiwalam, jak doszedł do chemtrails to nie wytrzymalam i zasugerowałam, że to bullshit, ziomek wyciągnął telefon i kazał mi patrzeć na zdjęcia gdy kierowałam xd chwilę się posprzeczalismy, po jakims czasie zapytał co studiuje, jak
  • Odpowiedz
@kokoszanek: Byłem niedawno na urlopie za granicą, pływam sobie w morzu, słońce pięknie świeci a tu nagle słyszę polski język. Dwóch kolesi koło 30 gadało o teoriach spiskowych (w sumie to jeden gadał a jego kolega przytakiwał głównie). Pamiętam tylko że twierdzili że iluminaci chcą żeby wygrała Clinton co pozwoli im zniszczyć Polskę xD
  • Odpowiedz