Wpis z mikrobloga

Nikt na youtube nie pokazał jeszcze jak dokładnie i szczegółowo rozkręcić, wymyć, wyszorować i wybielić klawiaturę od Amigi 500. Oto mój poradnik jak to zrobić, a przy okazji po prostu pokazuję kolejny etap odnawiania tej Amigi 500 Red Led od oszusta, która tak naprawdę nie jest wersją Red Led a ma od niej tylko klawiaturę. A to, że nie jest to oryginalny Red Led to świadczy o tym wiele rzeczy:
1) Zachowanie sprzedawcy, unikanie rozejmu i dogadania się.
2) Płyta z rewizją 6A, zamiast wcześniejszej rewizji.
3) Obudowa w innym odcieniu żółtaczki niż klawiatura.
4) Ekrany pordzewiałe w miejscu gdzie wyciąga się je palcami.
5) Płyta z kabelkami po przepalonych ścieżkach.
6) Inne logo commodore na obudowie (późniejsze).
https://www.youtube.com/watch?v=BVpmlzUEzTc

#amiga #retroarchiwizacja #retrocomputing #allegro #retro @xandra #polskiyoutube
A.....o - Nikt na youtube nie pokazał jeszcze jak dokładnie i szczegółowo rozkręcić, ...
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cholera_jasna: gość nie wie co robi, w życiu nie miał do czynienia z elektroniką i zgrywa osobę która wie co mówi. Przeklinałem kilka razy film. Pod poprzednim na wykopie napisałem, żeby się nie srało o nadrdzewiałą obudowę portu, to mnie zaczął podejrzewać że ja mu to sprzedałem.

@Axelio: Dobra robota powodzenia...
  • Odpowiedz
@Axelio: napisałem Ci wtedy życzliwie, jako ktoś kto zawodowo ma do czynienia z takim sprzętem, że niepotrzebnie się frustrujesz bo nie masz do tego najmniejszego powodu. Obrażałeś sprzedającego i dalej to robisz.

Czemu nie skorzystałeś z prawa do zwrotu? Jestem w stanie się założyć o dobre piwo, że wrodzona cebula po dostaniu sprzętu kazała Ci wyłudzić od gościa z 50 zł.

Druga sprawa jest taka, że twoja twórczość jest #!$%@?
  • Odpowiedz
@Skub4ny: Ponieważ osoba prywatna nie ma obowiązku zwrócić sprzętu, poza tym na aukcji wyraźnie napisał, że nie daje gwarancji. Zawartość paczki odbiegała wyraźnie od opisu i zdjęcia na aukcji. Ty, jako polaczek, oczywiście wiesz najlepiej, bez zainteresowania się tematem.
I wiem co robię. To ty jesteś czepialski. Moja twórczość ma fanów i widzów i takimi komentarzami obraźliwymi i złośliwymi nie spowodujesz, że zaprzestanę robić tego co robię. Więc zamilcz po
  • Odpowiedz