Wpis z mikrobloga

@xzxzz bo to mi najbardziej znany przykład slużbu medycznej nielicząc ratowników medycznych. Dodatkowo mam w rodzinie pielęgniarki i znam realia zawodu, a niestety ratownika medycznego znam tylko jednego ale prowadzi własną działalność i nie znam realiów płacowych w tym zawodzie. O salowych nie piszę bo to nie zawód medyczny chodź mają takie osoby wpływ na nasze zdrowie w większym stopniu niż większość sądzi.
@maly_stary_rower: Warszawa. Póki co umowa zlecenie, bo status studenta ze studiów mgr i zależy mi jeszcze na swobodzie. Ale w zeszłym miesiącu wyrobilem około 250h. W szpitalu Bielańskim na sorze padła propozycja na umowę o pracę, ale za oszałamiające 1600 netto, więc podziekowalem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@xzxzz: to jest jakaś patologia... Mieszkam w małej miejscowości z szpitalem powiatowym i takie propozycje pracy padają w małej mieścinie. Mam wrażenie, że tzw. średni personel medyczny pójdzie pracować do sklepów typu stonka na kasę bo tam będzie się zarabiało więcej
@zaqwer: 250 to był mój najbardziej pracowity miesiąc, wtedy wyszło mi trochę więcej. 2,5k mam przy troszke mniejszej ilości godzin. Tak czy inaczej nie są to kokosy. Staram się robić różne rzeczy, od wyjazdów z dzieciakami na zielone szkoły, po zabezpieczenia medyczne w teatrze i na planach filmowych