Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Kibice Widzewa też są honorowi. Innych ekip nie chce mi się teraz szuka bo mam lepsze rzeczy do roboty, ale w cholerę takich akcji jest.

Do pierwszej śmiertelnej ustawki kiboli doszło 30 czerwca 2001 roku w miejscowości Opatówek w Wielkopolsce. Tam bili się chuligani Widzewa i Lecha. Bójka zakończyła się śmiercią 20-letniego pseudokibica z Widzewa Łódź. Rannego 20-latka koledzy podrzucili przed stację pogotowia ratunkowego i odjechali. Pomimo pomocy lekarskiej pobity mężczyzna zmarł.
Kto miał mu pomóc skoro w geście paniki zeskoczył z balustrady? Czytajcie więcej mediów, gdzie artykuł o zachowaniu kibiców Bvb, którzy juź przed meczem salutowali i skandowali Adolf Hitler? Nie popieram aktów chuligańskich, ale każdy medal na dwie strony.
@binO: To prawda, że kibice BvB prowokowali zadymy na stadionie. Nie potrzebuję artykułów żeby to wiedzieć, bo mam informacje powiedzmy "z pierwszej ręki". Tylko że co to zmienia? Normalni ludzie nie dają się sprowokować i unikają takich sytuacji. Kibole z legii natomiast postanowili się przebić przez strefę VIP do sektorów borussi. Z tego co mi wiadomo zdjęcie zostało zrobione już po "głównych" zadymach kiedy to kibole legii postanowili poskakać po głównie