Wpis z mikrobloga

Za dużo dzików,


@Saragaya: a jak dziki rozwalają rolnikowi pole od którego zależy życie jego rodziny to co ma zrobić ? mirki mu się zrzucą na stracone pieniądze ? xD

Nas jest #!$%@? za dużo


I co z tym zrobisz ? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@dorotka-wu: tak pomijając wszystko inne, o czym już nie chcę pisać, bo kiedyś już to do Ciebie pisałam - masz problemy z psem że prowadzisz go na kolczatce, czy nie umiesz go wychować? To nie jest 50kg bydle, a wygląda tak jakbyś nie radziła sobie z opieką nad psem i jego wychowaniem. Czy to jest jakoś łączy się z tym że masz przyjemność z zabijania zwierząt dla fanu? Bo wygląda
  • Odpowiedz
@kotnaklawiaturze: Jak ci się jeleń lub dzik #!$%@? na maskę w samochodzie albo zryje ci pole uprawne lub rozbebeszy śmieci przy domku to do kogo bedziesz mieć potem pretensje? Albo jak z twoich podatków trzeba będzie oddawać ubezpieczenia rolnikom za szkodę na polach a przecież te pieniadze mogły być wydane na światła przed szkołą itp.
  • Odpowiedz
@dorotka-wu: z tego co wiem to psy które bardzo szybko i chętnie się uczą jeśli mają dobrego przewodnika, są chętne do pracy, bo to jest podstawa ich życia. Nie jest upartym i krnąbrnym psem, a jest skoncentrowany dokładnie na nauce i działaniu. Ciężki do ułożenia to jest czasem np. bulterier(a i nie zawsze, bo mój w szelkach chodzi, na luźnej smyczy), który ma Cię w dupie i nie zrobi nic,
  • Odpowiedz
@maxelm2: A jak cię dresiarz klepie w bramie w dzionsło, to do kogo masz pretensję? oczywiście do myśliwych, bo zamiast w patologie celują w sarny i jelenie, co nikomu portfela nie skroi, ani nawet o problem nie spytają

  • Odpowiedz
@dorotka-wu trochę zazdro bo szczytem moich przygód z bronią było zestrzelenie przy pomocy wiatrówki wujka jednego z ptaków które wyżerały wiśnie u babci. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A #!$%@? się nie przejmuj. Wszyscy wiedzą, że polowania są złe ale jak jest okazja #!$%@?ć jakieś mięsko które było chowane w katorżniczych warunkach to spoko xD
  • Odpowiedz