Wpis z mikrobloga

Może i z racji długiego okresu produkcji Fiat 126p na czarnych to nic nadzwyczajnego, ale jasny gwint, nie codziennie widuje się prawie 40-letniego malczana.
Nie wiem który to dokładnie jest rocznik, ale najpewniej pochodzi z końca lat 70, bo ma już silnik 650 i stacyjkę, ale wciąż są piękne chromowane zderzaki i siedzenia ze skaju ()
Takie modele praktycznie widuje się już tylko na zlotach porejestrowane na żółte tablice, a tutaj dalej ktoś jeździ budżetowym klasykiem.
Co prawda jest trochę obity i lakier się nieco zmatowił, ale się wyklepie i będzie jak nowy.
Zostawiłem kartkę z numerem za szybą, trzymajcie kciuki za to żeby właściciel oddzwonił ( )

#czarneblachy #samochody #motoryzacja #carboners #carspotting #youngtimer #fiat #126p #fiat126p #maluch
o.....y - Może i z racji długiego okresu produkcji Fiat 126p na czarnych to nic nadzw...

źródło: comment_OwGEa5lMcy5sIOg3x0gD2vbT0ESqyEjz.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
@Bez_Komentarza:
Wiem wiem. Na szczęście mam garaż. Co prawda zagracony, ale na takie cudo miejsce na pewno by się znalazło ;)

@ArekJ:
Domyślam się, ale próbować warto. Jakbym nie zostawił kartki to potem bym pewnie sobie to wypominał do końca życia...
  • Odpowiedz
@oficer-prowadzacy:

Może i z racji długiego okresu produkcji Fiat 126p na czarnych to nic nadzwyczajnego


Właśnie moim zdaniem jest tego cholernie mało, ZWŁASZCZA mając na uwadze ogromny niegdyś popyt i długi czas produkcji. Co gorsza, tego jest mało nie od dziś, a od ładnych kilku lat. Obecnie Malczan najczęściej występuje w roli hipster-klasyka, kupowanego tylko dlatego, bo jest na to hype, a nie dlatego, że jest to taki świetny samochód.
  • Odpowiedz
@IlluminateEliminate:
Jeszcze niekiedy widuję plastikowe egzemplarze z końca lat 80 i 90, choć też już ich powoli jest coraz mniej. Natomiast gierkowskiego kaszlaka nie widziałem już od naprawdę długiego czasu, prawdopodobnie dlatego że to one w pierwszej kolejności poszły na złom...

@Adikson3:
Fajny, choć to nie jest już tak elegancka wersja z chromami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz