Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Muszę się wyżalić co mnie dzisiaj spotkało. Szukam roboty w Warszawie. Jest ogłoszenie na kierowcę ogólnie trochę lipa bo na niecały etat i 13 zł za godzinę. Jak na Warszawskie stawki to bieda straszna w sumie ledwie na pokój starczy. No ale co tam porobię trochę i poszukam coś innego za lepszą kasę w porządnej firmie. Dzwonie, idę na rozmowę. Wszystko ok mam przyjść na dzień próbny zobaczyć co i jak. Widać facet zdesperowany bo o nic w sumie za bardzo nie pytał tylko ile lat mam prawko i czym jeżdżę na co dzień. Nie dziwię się bo za te pieniądze to nikt mu normalnie nie przyjdzie pracować. Przychodzę na próbę, wsiadamy do nowego ducato w leasingu (wiem bo się od razu pochwalił). Wsiadam z nim jak do swojego. I jeździmy i wozimy jakieś paczki po mieście i okolicach. No w sumie spoko robota jak robota ale co chwilę mnie poprawiał jak mam jeździć żeby sprzęgła nie zajechać, że mam uważać żeby felgi nie zarysować na krawężniku. No wiecie jakbym miał 18 lat i pierwszy raz jechał z ojcem jego samochodem na kredyt za 20 tys. Jakoś przeżyłem i mówi że mam przyjść na następny dzień. Dał mi 50 zł i się pożegnał. No przyznać trzeba że nie tyrałem dnia za darmo. Pech chciał że na drugi dzień rano matka w szpitalu i kompletnie zapomniałem o tym że mam się stawić u niego na 10. Wiadomo stres itd. Zapomniałem zadzwonić. Zrobiłem to na drugi dzień, mówię że przyjdę do roboty tylko wypadło mi akurat, matka w szpitalu itd. A ten Janusz ode mnie chce zaświadczenie ze szpitala że go nie kłamie. Nawet umowy jeszcze nie dał do ręki. Dzień próbny ofc płacony pod stołem. W sumie dał mi do zrozumienia że roboty już nie dostanę. No to jestem ciekawy kto mu tam przyjdzie jeszcze jak wiem że nie jestem pierwszą osobą którą odrzucił. Sytuacja losowa kompletnie. Ale co zrobić trzeba szukać dalej. Napisał bym na moim koncie, ale boję się, że jeszcze #!$%@? janusz przedsiębiorca tu siedzi i mnie będzie prześladował czy coś.
#pracbaza #janusz #praca #gorzkiezale

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 15
@Anaris: 13 zł, niecały etat. Kierowca pewnie młody bo kto pójdzie na taką robotę? Wpada ci kryzysowa mocno stresująca sytuacja pierwsze co robisz to myślisz żeby zadzwonić do gównoroboty gdzie nawet umowy nie dostałeś?
@Kotlet_Rybny: Skup się, to że ty byś do tej roboty nie poszedł nic nie znaczy, rozumiesz? To nie jest argument na nic, to że ty uważasz że to za mało to tylko twoja sprawa i używanie takiego stwierdzenia to oznaka bycia ekonomicznym idiotą.

Wpada ci kryzysowa mocno stresująca sytuacja pierwsze co robisz to myślisz żeby zadzwonić do gównoroboty gdzie nawet umowy nie dostałeś?


No jak cie zależy na tej robocie to