Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki! Jadę do #katowice na 2 dni - co warto zobaczyć (w miarę dobry dojazd komunikacja miejską, bo będę bez samochodu)? I może co można smacznie zjeść i niezbyt drogo (ceny na studencką kieszeń). Będę bardzo wdzięczna za jakiej polecenia.
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@slusar_o2: #gorzkiezale #niepopularnaopinia - Synergia IMHO to jedna z najgorszych kaw, jakie można znaleźć w #katowice. Równa się z nią jeszcze może tylko Kafej. Obydwie kawiarnie bazują na niezwykle ciekawych sposobach przyrządzania kawy i dobrych ziarnach, ale wszystko to bierze w łeb, bo 90% kawoprzyprzygotowywaczy nie ma pojęcia, jak przygotować te kawy, więc cała para idzie w gwizdek. Czarne kawy są koszmarne. Wszystkie
  • Odpowiedz
@EpicOfWar ja też gorąco polecam Park Śląski i przejazd kolejką linową. W dwie strony elka kosztuje 15 zł. Sam park też jest piękny, na jego terenie jest duże zoo. Warto się też przejść po ścisłym centrum i podnieść głowę do góry, labirynty pięknych kamienic.
  • Odpowiedz
@mtos: Może miałem szczęście, byłem tam kilka razy (jestem z Bielska, wiec tylko przejazdem), raz nawet na jakiś warsztatach i złego słowa powiedzieć nie mogę. Espresso bardzo spoko, alternatywy też były smaczne, zupełnie jak w domu ;) Innych kaw nie piłem. Jak piszesz ziarna mają całkiem sympatyczne, sprzętowo to chyba najbardziej wypasiona kawiarnia na śląsku. Rzadko pijam poza domem, bo można się łatwo naciąć, ale tam zawsze było bardzo dobrze.
  • Odpowiedz