Wpis z mikrobloga

#smieci #wykroczenia #smieci #zasmiecanie #sm #strazmiejska

Pomiędzy moim domem, a domem sąsiadki jest takie przejście. Dróżka z trawy i wiedzie do nieużytków i rzeczki. Zawsze było tam naśmiecone bo patolka przechodząc wyrzucała butelki. Ostatnio ktoś zaczął podrzucać worki ze śmieciami. Raz jakieś szmaty, raz sprzęty domowe, a teraz papiery. W środku znalazłem ich adresy i dane. Domek z którego to wyrzucają znajduje się 70 m od mojego 2 uliczki dalej. Była tam opuszczona przez 10 lat ruina, a teraz piękna trawka, świeżo po remoncie. Śmietnika nie zauważyłem. Poszedłem tam i powiedziałem, że wyrzucają mi śmieci pod dom, a oni na to żebym se zgłosił na straż miejską. Dodam, że mieszka tam jakaś doktor neurolog której pełno w necie po wpisaniu danych. No nie mogę z takich ludzi. Oczywiście sprawa została zgłoszona. Jak można tak robić to ja nawet nie.
  • 24
  • Odpowiedz
@kabuki8888: Idź do lokalnej gazety. Zobacz z którym towarzystwem się bardziej lubi w mieście i idź do tej drugiej lokalnej gazety :-)

A dodatkowo zorganizuj mu czasem wrzucenie tych śmieci i pocięcie worków na jego podwórku.
  • Odpowiedz