Wpis z mikrobloga

Mordy, latam sobie obecnie Cobra, ale chciałbym nieco zmienić układ swoich statków. Mam ochotę na transportowiec do przemytu i handlu i stricte coś do walki. Pierwszy chyba wielka filozofia nie jest, w drugim wypadku chciałbym Vipera. Tylko teraz tak:
Czy jak rozdzielę sobie te statki, to Cobre mogę spokojnie sprzedać?
Czy do przemytu lepiej mieć coś dobrze uzbrojonego, czy zwykły transportowiec wystarczy?
Czy Viper rzeczywiście jest lepszy do walki od Cobry?
#elitedangerous
  • 9
@nerkin do handlu polecam ASP Explorer. Poleć do Sothis i na jednym pełnym załadunku zwróci ci się zakup. Możesz też dołączyć do naszych działań wojennych i zarobic dużo więcej
@nerkin polecam dołączyć do Thewingedhussars.com ;-) mamy ponad 300 pilotów, zazwyczaj aktywnych jest 50. Minimum nie ma, grunt żebyś potrafił wytrzymać na Conflict Zone trochę a w przypadku gdy spadną Ci tarcze żebyś potrafił się szybko ewakuować.
@Kofi: Przecnieasz moje zasoby:) Teraz dopiero szarpnąłem się na tego pierwszego transportera:) A do walki zamiast Cobry lepszy będzie Viper MKIII czy IV? I jeszcze jedno pytanie, czy żeby przesiąść się z jednego statku na drugi muszę fizycznie dolecieć do tej samej placówki?
@Kofi: Pancerz pancerzem, ale prędkość MKIII nieraz pozwalała mi oddalić się z godnościa(lub bez) z miejsca potyczki ze znacznie większymi statkami :) Po przesiadce na Vulture raz ścigałem przez pół godziny gościa w Viperze MKIII, praktycznie nie było szansy by go dorwać.

@nerkin: Jeśli masz hajs na maksymalny outfit zarówno jednego jaki i drugiego to możesz się zastanawiać. W innym przypadku bierz MKIII, odpicuj go na tyle, ile się da