Wpis z mikrobloga

@arkadikuss: Powiedz mi - czy tytuły gier specjalnie wymawiasz tak #!$%@? czy serio myślisz, że tak jest poprawnie?
Overwatch z łacz zamiast łocz na końcu, Cyberpunk z "punk" wymawianym jak w "punkt".

Trochę mi się nie chce wierzyć, a szczególnie ten drugi przykład, że nie robisz tego specjalnie, ale strasznie mnie to irytuje.
  • Odpowiedz
@Wiedmolol: Mój akcent wymawiania języka angielskiego został skrzywiony przez 4-5 lat mieszkania w West Lancs w anglii. Przejąłem niestety ich akcent, a w UK jest ich ok 24 (oficjalnych). Tego się nie "odleczysz" :)
  • Odpowiedz
Troche o sprzecie, troche o grach, nie za krotkie, nie za dlugie. Twoj glos mnie nie irytuje (odczytaj jako komplement). Zasubskrybowany na YT!
  • Odpowiedz
@potente: @beko1: @Andilanser: Dzięki za miłe słowa panowie ;)
@dob3k: Jeezu, o 140 to nie miałem pojęcia, ale fakt faktem, że czasami Anglicy mają problem z dogadaniem się, gdy są z innych miast (np. Liverpool z Manchesterem).

@Ichi: Bo nie umiem w marketing :(. Czasami kusi mnie, żeby jakiś odcinek wrzucić w wykopalisko, ale na 100% będzie zakopane jako spam :P Póki
  • Odpowiedz
@arkadikuss: Próbuj! Przy okazji zawołaj ;) Serio, bardzo fajne są te Przeglądy. Każdy news ciekawie i obiektywnie skomentowany, przyzwoity montaż, bezpretensjonalne modulowanie głosem. Zdobędziesz widownię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz