Wpis z mikrobloga

Nic mnie tak nie zniewoliło jak ta gra, w przeciągu 8 lat straciłem mnóstwo czasu, jeśli macie 20+ lat, studiujecie/pracujecie i gracie więcej niż 2-3 gry dziennie to wiedzcie, że coś się dzieje. Ciekawe czy nie założę nowego konta, ale raczej nie, inb4 kasowałem ją dziesiątki razy, oddawałem passy, 3 miesiące wytrzymywałem, 6 miesięcy, rekordowo chyba prawie rok, ale zawsze wracałem.

Uzależnienie od kompa to jest coś tragicznego, bo dość, że moje studia związane są z pracą na nim, to jeszcze ta tak zwana "przyjemność" zajmowała mi 3/4 czasu przeznaczonego na naukę, okłamywałem siebie mówiąc, to ostatni, jeszcze jeden, jeszcze dwa, już #!$%@? z tym, że jak rodzice pytali co robię i mówiłem uczę się, ale często zakładałem sobie, dziś nie gam, będę robił coś pożytecznego i wiecie co, gówno xD. Zdarzało mi się grać nawet po 20 godzin bez przerwy (no jedynie siku/qpa czy żarcie przy kompie). Nie polecam serdecznie.



#gownowpis #leagueoflegends #zalesie #niewiemjaktootagowac #uzaleznienie #gry
Pobierz Addis - Nic mnie tak nie zniewoliło jak ta gra, w przeciągu 8 lat straciłem mnóstwo c...
źródło: comment_uTSKSKZPE68oIz6OLl6cDLyL6Pgjid9L.jpg
  • 8