Wpis z mikrobloga

przeczytałam właśnie fajną sprawę osoby znanej jako Lori Erica Ruff

Ogólnie żyła jako ekscentryczna kobieta i matka w Texasie kiedy po rozwodzie w Wigilię 2010 roku popełniła samobójstwo
Były mąż wchodząc do jej domu zastał potężny bałagan i rozkład, do tego w szafie znajdowało się pudełko w którym znajdowały się fałszywe dowody tożsamości

Okazało się, że w 1988 roku Lori ukradła tożsamość Becky Sue Turner, dwuletniej dziewczynki która zginęła w "71 w pożarze wraz z rodziną. Kobieta uzyskała za pomocą nieswojego aktu urodzenia dowód osobisty oraz prawo jazdy, a potem powędrowała do Idaho i zmieniła dane na "Lori Erica Kennedy". Potem w 2003 roku poznała swojego męża i z trudem starali się do dziecko, było kilka poronień aż nie załatwili sobie in-vitro

Dziwna kobieta to była, nie opowiadała o swojej przeszłości, podobno była bardzo zaborcza w stosunku do tego kto miał kontakt z córką i nie pozwalała jej nawet dotykać

We wcześniej wspomnianym pudełku były też zapisane karteczki: "Policja Hollywood", "402 miesięcy" i "Ben Perkins", to ostatnie było nazwiskiem prawnika, który wcale nie przypominał sobie spotkania z Lori. Wysnuło się przypuszczenie, że "Lori" uciekała przed wyrokiem, jednak baza policyjna nie posiadała wcale jej danych i odcisków palców

Do tego w latach 90-tych pracowała jako prostytutka i załatwiła sobie wtedy implanty
ciekawe ciekawe

#gownowpis #tajemnice
T.....i - przeczytałam właśnie fajną sprawę osoby znanej jako Lori Erica Ruff

Ogól...

źródło: comment_mYnNLWj9TVx9krLrY229HtRLcuFIOtnI.jpg

Pobierz
  • 22
Okazało się, że w 1988 roku Lori ukradła tożsamość Becky Sue Turner, dwuletniej dziewczynki która zginęła w "71

a potem powędrowała do Idaho i zmieniła dane na "Lori Erica Kennedy"


Jak sie wcześniej nazywała?
@Turqi: Pewnie to wiesz, ale są jeszcze podejrzenia, że pani Ruff to tak naprawdę zaginiona w 1988 Tara Calico - zbieżność dat kluczowych wydarzeń, spore podobieństwo do siebie w tamtym czasie... (do czasu ewaluacji wspomniana już Cynthia Perry też mogła być bardzo sensownym tropem...)

No cóż, kolejne teoryjki jeszcze bardziej (potencjalnie) gmatwające sytuację. :)
Ruff miała profil na jednym z portali "genealogicznych", ale bardzo niewiele z tego wynika... r/UnresolvedMysteries naszym przyjacielem
@EliotRodger: @durielek: jaka jest jej prawdziwa tożsamość, dlaczego przystąpiła do zmiany danych skoro nie występuje w bazie policyjnej, jak do tego doprowadziła
no i mnie to ciekawi, was nie musi przecież xd

@Nadeth: ciekawa teoria z Tarą, pewnie sprawa blizny na nodze by wszystko zweryfikowała
@Turqi: W sumie to kompletnie niezwiązane ze sprawą, ale przypadek kobiety której drugie życie ujawniło się po śmierci jest doskonale zobrazowany w filmie Villeneuve'a Pogorzelisko. Polecam i pozdrawiam, jeden z najlepszych filmów jakie widziałem ostatnimi laty.