Wpis z mikrobloga

#heheszki #niewiemjaktootagowac #zabawyztelefonem

Nie lubię głupich fejsbukowych zabaw zazwyczaj, ale po tym co koleżanka zapostowała siedzę i bawię się z telefonem co mi powie. Zabawa prosta - układasz na telefonie tekst tylko ze słów, które telefon podpowiada, ja sobie przecinki i kropki dodaję jak mi pasuje. Co mi powiedział w ten sposób telefon przykładowo?

"Hej słonko, w dniu dzisiejszym otrzymałem informacje o tym jak to się stało. W tym roku nie będzie mnie na maksa i nie tylko w tym roku. W związku z tym nie możemy się umówić na spotkanie z cyklu Grand Press Photo Day. Nie ma co liczyć na pomoc dla nas. Na pewno się odezwę i w ogóle. W razie potrzeby mogę Ci dać znać kiedy będziesz miała czas. Autobus się spóźnił, w tym momencie jest to bardzo dobrze i do zobaczenia."
  • 12
@Yavanna: w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle nie ma problemu z tym nie możemy się umówić na spotkanie z cyklu Grand Press Photo Day spa nad morzem i w ogóle. W tym roku nie będzie to sukienka bez ramiączek. W związku ze zbliżającym w tym tygodniu nie dam się na tym stanowisku pracy na terenie całego kraju nie ma sprawy z dnia dzisiejszego. A co do spontanu to chętnie bym
@Yavanna: "Cześć, na pewno się odezwę. Jak to się stało, że nie ma kotów rasowych w Polsce. Wszystkie rozmowy telefoniczne bez względu na wiek, to jest to, co właśnie widzimy. A jak tam jest napisane, że nie ma co kombinować w tym momencie, to nie ma problemu. Proszę czekać na przesyłkę. W poniedziałek mam wizytę u lekarza rodzinnego i to jest bardzo dobry pomysł na biznes plan miasta na dojazd drogą
Nie no mój telefon jest taki głęboki. Tyle przekazu, i jeszcze sam sobie zastrzegł prawa:

"A już wróciliście na pewno? Bo ja mam takie pytanko do tego komentarza. Nie ma opcji żeby się spotkać z Panem Bogiem, a ja mam takie pytanie odnośnie tego typu rzeczy. Po prostu na razie nie ma opcji żeby to zrobić i czy jest szansa, że podczas misji zahaczyłbyś o jakiś fast food? Bo ja jestem na
@Yavanna: "Cześć co to znaczy dla mnie z matką? Nie rozumiem że to tak bez laktozy jakbyś miała czas na przemyślenia. No to super. Nie wiem co mam zrobić z tym u Ciebie. Tylko nie mam wyjścia w sumie."

Mój telefon ma strasznie dużo myśli.. :D
@Yavanna: Dodaj zgłoszenie nadużycia prawa do koszyka, nie wiem czy to jest bardzo proste i szybkie w wykonaniu. Nie ma nic lepszego niż minutę temu w odległej galaktyce. W tym miejscu należy pamiętać aby stosować się do tego posta w wątku, ponieważ nie znaleziono żadnych materiałów wideo opublikowanych przez użytkownika z Allegro i na pewno będzie ciekawie i nie tylko dla dorosłych w Olkuszu.

Całkiem dobra zabawa :D