Wpis z mikrobloga

@UnknownmanPL: Jest taka możliwość ( ͡ ͜ʖ ͡)
Serwis.
Jak masz możliwość, to zrób zdjęcie tego wypalenia i wydrukuj.
Bo ono po pewnym czasie pewnie zaniknie.
Możesz od razu pisać żądanie wymiany, ale nie liczył bym na to
@slava: pojawiło się 16:30 (bo taka godzina się odbiła) teraz jest 17:17 jest już ledwo widoczne, pojawi się znowu zrobię zdjęcie i poleci na gwarancję... kolejny raz. Naprawią to się z nim pożegnam, chyba czas sprawdzić konkurencję
@UnknownmanPL: Włącz jakąś gierkę z podświetleniem 100% i podłącz do ładowania ( ͡ ͜ʖ ͡)
Konkurencja wcale o wiele lepsza nie będzie, jeżeli będzie mieć panel zintegrowany :)
@UnknownmanPL: Mi się wypala, na razie używam taki, niespecjalnie mi to przeszkadza. Już raz na gwarancji był (bootloop), szukałem czegoś innego i nic co by mi pasowało tak jak G4 nie znalazłem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@UnknownmanPL: mam tak samo, na dniach leci na gwarancje. Mam ten sam problem, bo już z bootlopem wysyłałem, masakra. Będę pisał o wymianę i jak się uda, to od razu cisnę go na sprzedaż bo tragedia.
@outkay: a Tobie udało się coś zrobić? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
zauważyłem u siebie że też mi zostają ikonki chociaż wcześniej nie było ( miałem niedawno wymienianą płytę główną, ale to nie powinno chyba mieć związku)
@hpiotrekh wymienili mi na lg g5 se.. Zajebisty telefonik niestety tutaj powidoki też obecne i z tego co czytałem na necie to już nie traktują tego jako podstawy do gwarancji.. Lecą w #!$%@? troszkę :(