Wpis z mikrobloga

Docenisz normalnego ubezpieczyciela kiedy bedziesz potrzebowal tego OC faktycznie.


@edziuszka17: przecież jak masz kolizję to dostajesz kasę z ubezpieczalni sprawcy, a nie ze swojej .... chyba z AC ci się pomyliło. A jeżeli chodzi ci o lawetę to tym się nie przejmuję bo mam znajomego co ma firmę z lawetami więc holowanie mam za cenę paliwa
@fromasz56: Ja mam assistance za 12zł na rok.. holowanie/naprawa samochodu w przypadku kolizji/wypadku Jest wiele opcji assistance do wyboru które oferują więcej.. to za 1zł/miesiąc warto wziąć, bo laweta to nawet pare stów.. to nawet po 10 latach takiej opcji wraz jestem na plusie, bo w 10 lat pójdzie na to 120zł, a laweta to z 300zł by krzyknęli jak nie mniej.
AC mnie nie interesuje, także nie wiem czy by
@fromasz56: OC masz na rok, więc jak Ci się skończy to możesz sobie dokupić, bo możesz sobie równie dobrze zmienić firmę i wtedy wybierasz sobie opcje dodatkowe, tak samo jak zostajesz, też możesz sobie dobrać opcję. Nie jest tak że jak masz jednego ubezpieczyciela to nie możesz nic zmieniać - nie możesz zmieniać aby w trakcie trawania umowy, a tutaj firma nie ma znaczenia, nawet jakbyś wziął najdroższe.