Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zonabijealewolnobiega

Jesteśmy po ślubie 5 lat. Finansowo nie mam powodów narzekać. Mamy córkę lat 3. Żona bardzo źle zniosła ciążę i poród. Zapowiedziała (wbrew planom przedślubnym) że ona więcej już rodzić nie będzie. Z powodu karmienia etc - tabsy były wykluczone więc właściwie od 4 lat utrzymuje mnie w chronicznym stanie postu, (częstotliwość nie powala ale i nie zabija), i - gumki.
Rozmowy nie pomagały.
A ja uważam, że mamy warunki na zaplanowane 3 dzieci i im bardziej to odwlekamy, tym gorzej, większe ryzyko, etc.
Wczoraj zbiegły się dwie daty - jej największa comiesięczna ochota na czułości, i moje przedłużające się posty.
Akcja godna akrobaty - przed decydującym pchnięciem chciałem "poprawić" gumę, a serio to ściągnąłem i szszszuuuuu! :) Nie załowałem sobie.
Zanim się zorientowała z psikusem minęły cenne sekundy. Potem się wściekła i chciała się "ratować" chusteczkami, no ale tu już musiałem użyć chwytów ;) z klimatów #b--m. Koniec końców zaklęciami: dziecko obudzisz, sąsiedzi słyszą i ja tu rządzę (+ lekkie zapasy) udało się żonę przetrzymać w korzystnej zamiarom pozycji.

Efekt: chyba się pogodziła, ale na razie się nie odzywa. To pewnie za prześcieradło =) Pewnie za jakiś czas zacznie sikać ukradkiem na testy xD Trzymajcie kciuki.

#ciaza #logikarozowychpaskow #polskiedomy



Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 123
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Ale z was banda czubów. Oczywiście było to naganne zachowanie ale napierdzielanie o gwałcie to już za wiele dla mnie. Weźcie się rozpędźcie i wiecie co zróbcie. Jakby jakaś dziewczyna nie wzięła pigułek to byście powiedzieli że zgwałciła swojego partnera ?!!!!
  • Odpowiedz
Jakby jakaś dziewczyna nie wzięła pigułek to byście powiedzieli że zgwałciła swojego partnera ?!!!!


@ediz4: Tak, o ile nie wzięła celowo i to zataiła. Facet by się zapewne na taki s--s nie zgodził, gdyby wiedział, że nie jest chroniony przed ciążą.

On nie tylko jej nie powiedział o zmianie "planów" co do zabezpieczenia w trakcie stosunku, ale skłonił do uległości, gdy już się zorientowała. Jak to nazwiesz? Półgwałt? Zawsze się
  • Odpowiedz
@Poprawie: A wiesz że p----------a nie daje 100 % ochrony. Jak ktoś uprawia s--s to powinien brać pod uwagę że może być z tego dziecko nawet z zabezpieczeniem.

Tak, o ile nie wzięła celowo i to zataiła. Facet by się zapewne na taki s--s nie zgodził, gdyby wiedział, że nie jest chroniony przed ciążą...

Nigdy nie słyszałem żeby ktokolwiek był oskarżony w takiej sprawie o g---t. Pewnie dlatego że to nie g---t w pojęciu prawnym.

On nie tylko jej nie powiedział o zmianie "planów" co do zabezpieczenia w trakcie stosunku, ale skłonił do uległości, gdy już
  • Odpowiedz
@ediz4: Wiadomo, że gumka nie daje 100% ochrony. Nie wiem, co to ma do rzeczy. Żona OP-a z gumką chciała, a on ją zdjął i w momencie, kiedy chciała się z tego powodu wycofać, OP zaczął ją nakłaniać i przymuszać bądź stosować podstęp, o czym sam pisze. Co do terminologii to prawo sobie, a życie sobie. Skoro bardzo chcesz, możemy mówić o zgwałceniu, a nie gwałcie. To nie zmienia faktu,
  • Odpowiedz
@ediz4: OP sam pisał, że się stawiała i przytrzymywał ją siłą, a teraz ona ma mu za złe. Kobieta panicznie bojąca się ciąży nie da się r----ć bez gumki. Serio żal, że trzeba to tłumaczyć.
  • Odpowiedz
@Poprawie:

Napisałem jasno, kiedy zdjąłem i kiedy skończyłem, a kiedy żona się zorientowała (to już przyrody tak słabo uczą w szkołach? w pochwie są receptory czuciowe na dotyk, ale nie na wilgoć, bo wilgoć mniejsza lub większa jest zawsze) że dziś był hokus-pokus do środka...

@grejfrut: skąd wiesz? użył siły, grożby?
Jako żona powie że chce pozycję na jeźdźca a on ją weźmie od tyłu to będzie to
  • Odpowiedz
@ediz4: Pytałeś kiedy zaczął się g---t, odpowiedziałam. G---t się zaczyna wtedy, gdy dzieje się coś, na co się nie zgodziłeś. Proste jak drut i nie wiem po co filozofujesz.
  • Odpowiedz
@grejfrut:
Ale wiesz że w czasie stosunku dość często dzieją się rzeczy na które się ludzie nie umawiali. Choćby różnego rodzaju eksperymenty. Jak nie ma stanowczej odmowy to drugi partner kontynuuje. W tym wypadku było już po wszystkim. Może by tak jakieś umowy zatem spisywać.
Czyli jakby przebił prezerwatywę to również byłby to g---t?
  • Odpowiedz