Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zonabijealewolnobiega

Jesteśmy po ślubie 5 lat. Finansowo nie mam powodów narzekać. Mamy córkę lat 3. Żona bardzo źle zniosła ciążę i poród. Zapowiedziała (wbrew planom przedślubnym) że ona więcej już rodzić nie będzie. Z powodu karmienia etc - tabsy były wykluczone więc właściwie od 4 lat utrzymuje mnie w chronicznym stanie postu, (częstotliwość nie powala ale i nie zabija), i - gumki.
Rozmowy nie pomagały.
A ja uważam, że mamy warunki na zaplanowane 3 dzieci i im bardziej to odwlekamy, tym gorzej, większe ryzyko, etc.
Wczoraj zbiegły się dwie daty - jej największa comiesięczna ochota na czułości, i moje przedłużające się posty.
Akcja godna akrobaty - przed decydującym pchnięciem chciałem "poprawić" gumę, a serio to ściągnąłem i szszszuuuuu! :) Nie załowałem sobie.
Zanim się zorientowała z psikusem minęły cenne sekundy. Potem się wściekła i chciała się "ratować" chusteczkami, no ale tu już musiałem użyć chwytów ;) z klimatów #bdsm. Koniec końców zaklęciami: dziecko obudzisz, sąsiedzi słyszą i ja tu rządzę (+ lekkie zapasy) udało się żonę przetrzymać w korzystnej zamiarom pozycji.

Efekt: chyba się pogodziła, ale na razie się nie odzywa. To pewnie za prześcieradło =) Pewnie za jakiś czas zacznie sikać ukradkiem na testy xD Trzymajcie kciuki.

#ciaza #logikarozowychpaskow #polskiedomy



Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 123
  • Odpowiedz
@Tical25: tak, aczkolwiek to trochę inna kategoria. niemniej jednak - gwałt.
@ediz4: jak sam wkleiłeś: "doprowadzenie podstępem do obcowania płciowego". gdyby druga strona znała prawdę to by się nie zgodziła, więc zatajenie jej jest de facto zmuszeniem jej do seksu podstępem.
  • Odpowiedz
Chciałbym kiedyś zobaczyć taki proces.


@ediz4: u anglosasów jest to praktykowane. Tj. gdy facet oszuka co do używania prezerwatyw, bo jeszcze o kobiecie oskarżonej za niewzięcie tabletki nie słyszałem.
  • Odpowiedz
@Barglenawdlezouss: bzdura - tego nie wiesz. Nikt żadnej kobiety która wrobiła faceta w dzieciaka nigdy nie oskarżył o gwałt. Tego gościa również sąd by nie ruszył. Tutaj należało wziąc pigułkę po i zastanowić się nad rozwodem.
  • Odpowiedz
  • 0
@Freakz robi to ku uciesze gawiedzi. Wywołał klastrowy ból dupy u sporej grupy ludzi, na których reszta patrzy z politowaniem.
  • Odpowiedz
@Tical25: A słyszałeś o tym że planują zmienić prawo tak że kobieta następnego dnia może się zastanowić i pomyśleć że jednak wczoraj nie chciała uprawiać seksu i oskarżyć gościa o gwałt. I jeszcze weź pod uwagę że są przypadki że prezerwatywa się zsunie, pęknie. Sami gwałciciele.
http://natemat.pl/131627,oskarzeni-mezczyzni-musza-udowodnic-ze-kobieta-powiedziala-tak-wielka-brytania-zaostrza-prawo-by-zmniejszyc-liczbe-gwaltow
  • Odpowiedz
@ediz4: Nie słyszałam o takim przypadku. W prawie, w ustawodawstwie nie ważne jest jak często występują jakieś przypadki. Podstawą stanowienia są wolności i prawa człowieka. Nie wyobrażam sobie sytuacji, gdy moje prawo może być łamane, bo jest to przypadek rzadki, albo mało znaczący wg opiniujących. Podstawą penalizacji gwałtu jest fakt, że twoje ciało należy do ciebie i nikt nie może go w żaden sposób używać/wykorzystywać bez twojej zgody. To jest
  • Odpowiedz
@ediz4: skonsultuj się w takim razie z prawnikiem. moim zdaniem definicja gwałtu jest w stu procentach spełniona. jeśli masz problemy z interpretacją przepisów, jakaś kancelaria jest gdzieś tam -->
@Tical25: mniej bezpośrednia. sytuacja analogiczna do np. "tak, jestem bezpłodny, niepotrzebna mi prezerwatywa hehehe". nie ma tu fizycznego przymuszenia, ale jest nakłonienie podstępem.
  • Odpowiedz
OP: @Poprawie: Wołam tylko Ciebie bo najgłośniej tu pyszczysz.
1. Żona juz się odzywa :)
2. Z pełną premedytacją ściągnąłem prezerwatywę i z niesamowitą satysfakcją dałem upust prawie dwutygodniowej wstrzemięźliwości
3. Baaardzo obficie dałem temu wyraz jak bardzo kręci mnie moja żona
4. Pomiędzy wytryskiem a jej zorientowaniem minęła taka chwila, jak u każdej kobiety zanim emocje i uderzenie hormonów osłabnie i jak poczują że coś spływa po przedsionku
5. Wtedy
  • Odpowiedz