Wpis z mikrobloga

założmy że jesteś z #bojowkaios
kupiłeś sobie ultra-bezprzewodowego-macbooka-z-jedną-dziurą™
kupiłeś sobie ajfona-bez-jacka™
i teraz taka sytuacja

* swoich starych słuchawek możesz używać z ajfonem tylko przez przejściówkę
* słuchawek które masz z ajfonem możesz używać z macbookiem tylko przez przejściówkę
* ajfona możesz naładować tylko przez przejściówkę, bo ładowarka ma tylko wejście USB
* chcesz przesyłać szybko dane ze swojego macbooka na ajfona? musisz kupić kabelek lightning-lightning..
i przejściówkę na USB-C ( ͡° ͜ʖ ͡°)
* chcesz słuchać muzyki z ajfona, ładując go, nie zmuszając otoczenia do słuchania tego co chcesz słuchać, musisz kupic mini-gubiące-się-sluchaweczki™
* każde ustrojstwo musisz osobno ładować, bo nie możesz podłączyć na przykład ajfona do macbooka, bo ma tylko jedno wyjście.. no chyba że dokupisz przejściówkę xD

brawo #apple ( ͡° ͜ʖ ͡°) w bezprzewodowym świecie musisz mieć osobną kieszeń na przejściówki

trochę #heheszki, ale raczej #smutnaprawda
  • 141
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dobrze, ja wiem, że mam gorszy telefon od czegokolwiek z Androidem i proszę już mi tego nie wypominać na każdym kroku, bo to niegrzecznie tak ciągle dokuczać komuś, że ma coś gorszego :(
  • Odpowiedz
@martwy_kotek: Zaraz, zaraz, bo teraz to robisz k---e z logiki. Najpierw sam mi wrzucasz filmik wg którego iphone jest może o 2-3% szybszy niż samsung. Potem piszesz, że na każdej aplikacji iphone ma kilka sekund różnicy między samsungiem tej samej klasy. Hola, hola panie. Mi na starej klasy chińczyku, który jest zasyfiony i ma dwa lata, dajmy na to, nie wiem - pokemony uruchamiają się kilka sekund, chcesz powiedzieć, że
  • Odpowiedz
  • 0
@jaroty szef mojej żony był zagorzałym wyznawcą igadzetow. Kupił ostatnio nowkę sztukę iPhone 16gb, chodził zasrany jak dziecko z lizakiem.
Pojechał na wakacje z rodziną, chciał gówniakom filmik nagrać, jak się w wodzie taplają. Okazało się, że ajfon nagrywa filmy w super duper 4k. Chwilę później okazało się, że 16GB wystarcza na mniej niż 4 minuty. A po kolejnym momencie, że rozdzielczości nie da się zmienić. Karty pamięci też nie kupi,
  • Odpowiedz
@epi: hybrydowe to iOS + OS X?

Tak z ciekawości czystej chciałem podpytać jak się pisze pod apple, czy jest jakoś fajniej, lepiej, gorzej w porównaniu do tworzenia softu pod linuksa na przykład :)
  • Odpowiedz
@epi: OK, webdev to zupełnie nie moje rejony. Z czystej ciekawości chciałbym się dowiedzieć jak z punktu widzenia programisty tworzy się oprogramowanie pod zamknięty, teoretycznie dopracowany system, w objective-c w porównaniu z pisaniem "normalnego" kodu pod linuksy czy nawet windows :)
  • Odpowiedz
@martwy_kotek:
Ja chociaż napisałem, że na MOJE oko, a nie wstawiłem obrazek z d--y XDDDD jak ci wstawie obrazek, że na samsungu s3 angry birds uruchomi się w sekunde to też uwierzysz?

http://www.wykop.pl)https://www.youtube.com/watch?v=HkO7tADoggc
Proszę z tego filmiku wynika, że jednak robisz k---ę z logiki. Potwierdź mi swoje fakty, że iphone ma takie osiągi, przyznam ci rację, ale prosze nie wstawiaj mi jakiegoś losowego obrazka, to nie jest dowód...
  • Odpowiedz
@azurro: napisałeś o tych kilku procentach w odniesieniu do filmiku więc wysłąłem Ci screen z filmiku.

MAŁA


@azurro: różnica ~50%. Mała. ok. Zaniedbywalna. bo jak coś waży tonę i druga waży 2 tony to można olać
  • Odpowiedz
jak ci wstawie obrazek, że na samsungu s3 angry birds uruchomi się w sekunde to też uwierzysz?


@azurro: przecież to jest k---a screen z filmu na którym to było mierzone. Doba ewidentnie dla ciebie materiał dłuższy niż zdanie wywołuje przepalenie neuronow i teksty w stylu 'Poyebany?'
  • Odpowiedz