Wpis z mikrobloga

założmy że jesteś z #bojowkaios
kupiłeś sobie ultra-bezprzewodowego-macbooka-z-jedną-dziurą™
kupiłeś sobie ajfona-bez-jacka™
i teraz taka sytuacja

* swoich starych słuchawek możesz używać z ajfonem tylko przez przejściówkę
* słuchawek które masz z ajfonem możesz używać z macbookiem tylko przez przejściówkę
* ajfona możesz naładować tylko przez przejściówkę, bo ładowarka ma tylko wejście USB
* chcesz przesyłać szybko dane ze swojego macbooka na ajfona? musisz kupić kabelek lightning-lightning..
i przejściówkę na USB-C ( ͡° ͜ʖ ͡°)
* chcesz słuchać muzyki z ajfona, ładując go, nie zmuszając otoczenia do słuchania tego co chcesz słuchać, musisz kupic mini-gubiące-się-sluchaweczki™
* każde ustrojstwo musisz osobno ładować, bo nie możesz podłączyć na przykład ajfona do macbooka, bo ma tylko jedno wyjście.. no chyba że dokupisz przejściówkę xD

brawo #apple ( ͡° ͜ʖ ͡°) w bezprzewodowym świecie musisz mieć osobną kieszeń na przejściówki

trochę #heheszki, ale raczej #smutnaprawda
  • 141
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

widzę ze w zakompleksionych polaczkach dalej siedzi mit ze telefonem można szpanować ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@yeapUwin: Takich osób jest nadal masa i pomimo zalet tego telefonu oni są wygrywami życia bo mają AJFONA xD Tak samo jak kupują passata 1.9 tdi bo on ma PASSATA, CHROM WOKÓŁ OKIEN, CZUJESZ TO!? xD Dlatego kisnę zawsze z takich buców robiących rzeczy na pokaz, a później zagadujesz o
  • Odpowiedz
@loczyn: Aha. Czyli twoim zdaniem każdy inny producent produkuje nie działające telefony? Serio tak uważasz czy jestem po prostu idiotą który nie zrozumiał twojego sarkazmu?

Dwa lata temu kupiłem sobie chiński oneplus one za coś ponad 200 funtów. Byłem pewny, że szybko piardnie, bo czego można oczekiwać za takie pieniądze? Działa do tej pory, 0 problemów. Nigdy niczego nie musiałem przeinstalowywać, jedynie co to się czasem zaktualizuje i tyle. Jak chce podłączyć telefon do komputera to go podłączam zwykłym kabelkiem tududu i już, mam dostęp do telefonu. Żadnych dodatkowych programów do obsługi (!!!).
Zdjęcia robi eleganckie, nawet ostatnio siostry bojówkarki iphonów stwierdziły, że mój robi lepsze zdjęcia niż ich 5c (było porównanie, bo byliśmy razem na wycieczce i po prostu zrzuciliśmy wszystkie zdjęcia razem). Teraz kupie sobie nowszą wersję od tego samego producenta, a to i tak tylko dlatego, że bateria już nie trzyma tak jak dwa lata temu. Bo telefon sam w sobie nadal jest kozak, nic się nie tnie, a sporo korzystam głównie z internetu.

Rozumiem, że iphone jest najszybszym telefonem na rynku, ale czy naprawdę ta szybkość jest zauważalna dla zwykłego zjadacza chleba? Czy ileś milisekund różnicy pomiędzy uruchomieniem strony na chińskim telefonie za 1000 zł, a iphonem za 5000zł robi aż
  • Odpowiedz
Czyli twoim zdaniem każdy inny producent produkuje nie działające telefony?


@azurro: Trochę tak. Wymagam od telefonu prostoty, płynności i niezawodności oraz pewnych możliwości.
Telefony z WP spełniają prawie wszystkie wymogi, ale brakuje im możliwości.
Androidy mają tylko możliwości, ale pozostałych nie
  • Odpowiedz
@loczyn: Ok i to jest zdrowe podejście. Nie zgadzam się jednak pod względem płynności i niezawodności.
Nie przerzuciłbym się na iphona z jednego prostego powodu - ios. Przyzwyczaiłem się do androida i ciężko mi się teraz przestawić. I wiem co piszę, bo używałem iphonów, ot z ciekawości.
Co do płynności, poważnie nigdy mi się nic nie wieszało, nie miałem żadnych problemów. Nie przypominam też sobie żebym miał wcześniej problemy z
  • Odpowiedz
czy nie wydaje ci się, że to ostatnie zdanie brzmi co najmniej śmiesznie?


@azurro: Może tak może nie. Miałem 2 iPhony - pierwszy działał bez zarzutu wiele lat, drugi działa 2-3 lata bez zarzutu.
Miałem jednego Samsunga - tragedia, LG - tragedia, dziewczynie kupiłem Samsunga, też tragedia, kupiłem jej iPhona i działa elegancko.
Mama ma jakiegoś LG - tragedia.
Ogólnie lubię iPhony - mam sporą synergię z iPadem i MacBookiem. Wszystko mi działa to dlaczego
  • Odpowiedz
@martwy_kotek: Z ciekawości włączyłem ten filmik, czy dobrze rozumiem, że w kilku minutowym teście iphon jest szybszy o kilka sekund?
To tylko potwierdza to co napisałem, koło c---a mi to lata i różnicy nie robi. Tak jak 99,99 procentom użytkowników iphonów.
  • Odpowiedz
@loczyn: Rozumiem cię, ja np nie kupię francuskiego samochodu, mimo, że wielu ludzi sobie chwali raz się przejechałem (w sensie, że kupiłem i się zawiodłem) i wystarczy. Zresztą - jak kogoś stać to zakup appla wydaje się rozsądny. Jakbym nie był taki cebulak to chętnie kupiłbym sobie maca.
Pamiętaj jednak, że ciebie na to stać, a wiele osób wydaje na ten telefon oszczędności z całego roku, a równie dobrze mogliby
  • Odpowiedz
Ludzie wy jesteście jacyś p----------i. Ciagle te wojenki android i iOS. Oba systemy maja swoje zady i walety. Juz nudne sie robi ciagle pisanie, ze pedały i hipsterzy maja iOS. W takim razie androida maja kuce, które kompilują jądro Linuksa? Jedyny słuszny system to symbian11!
UWAGA POST VIA IOS instant czarnalista xD
  • Odpowiedz
Pamiętaj jednak, że ciebie na to stać, a wiele osób wydaje na ten telefon oszczędności z całego roku, a równie dobrze mogliby mieć prawie to samo za 1/5 tego - to już skrajny idiotyzm.


@azurro: Ale ja się zgodzę, że to skrajny idiotyzm :D

Postaw się, a zastaw się to największy problem finansowy polaków - niestety.
  • Odpowiedz
@yeapUwin: koleś po prostu wyliczył Ci sporo KONKRETNYCH i celnych uwag na temat telefonu, a ty odpowiadasz tylko "HEHE PEWNIE BO INNY PRODUCENT I CIE NIE STAĆ BIEDOANDROIDZIARZU XD". Nieprawdziwe jest to co OP napisał? Prawdziwe, więc nie bóldup.
  • Odpowiedz
ajfony kupują tylko dwa typy ludzi


1) szpanerzy, żeby pokazać przed innymi, że oni mają a inni nie

2) pedały


@artur1792: jest jeszcze trzeci typ: ludzie którzy naprawdę mają pieniądze i są w stanie wydać ich więcej dla wygody użytkowania.
  • Odpowiedz