Wpis z mikrobloga

założmy że jesteś z #bojowkaios
kupiłeś sobie ultra-bezprzewodowego-macbooka-z-jedną-dziurą™
kupiłeś sobie ajfona-bez-jacka™
i teraz taka sytuacja

* swoich starych słuchawek możesz używać z ajfonem tylko przez przejściówkę
* słuchawek które masz z ajfonem możesz używać z macbookiem tylko przez przejściówkę
* ajfona możesz naładować tylko przez przejściówkę, bo ładowarka ma tylko wejście USB
* chcesz przesyłać szybko dane ze swojego macbooka na ajfona? musisz kupić kabelek lightning-lightning..
i przejściówkę na USB-C ( ͡° ͜ʖ ͡°)
* chcesz słuchać muzyki z ajfona, ładując go, nie zmuszając otoczenia do słuchania tego co chcesz słuchać, musisz kupic mini-gubiące-się-sluchaweczki™
* każde ustrojstwo musisz osobno ładować, bo nie możesz podłączyć na przykład ajfona do macbooka, bo ma tylko jedno wyjście.. no chyba że dokupisz przejściówkę xD

brawo #apple ( ͡° ͜ʖ ͡°) w bezprzewodowym świecie musisz mieć osobną kieszeń na przejściówki

trochę #heheszki, ale raczej #smutnaprawda
  • 141
@artur1792:
3) developerzy, którzy potrzebują urządzenie testowe ;)

w bezprzewodowym świecie musisz mieć osobną kieszeń na przejściówki


@jaroty: w bezprzewodowym świecie wszystko jest bezprzewodowe ;P
bezprzewodowe słuchawki i bezprzewodowe przesyłanie danych to nie jest jakiś nowy wymysł ;)
iphonowi brakuje tylko bezprzewodowego ładowania
w wątkach o kibicach hurrr durrr jak można za klub sie #!$%@? czy wyzywać ... Po czym jeden z drugim wchodzą w wątek o telefonach i afera bo hurr durr telefon innego producenta xD


@yeapUwin: gdzie coś takiego napisałem? #!$%@? co za koleś :D wymyśla sobie jakieś teksty i pisze, że ktoś tak się wypowiedział .... Człowieku masz coś z głową nie tak?

Jest takie powiedzenie, ale nie wiem czy twój
Swoją droga smutno sie czyta plebs taki jak ty :)


Rozwala mnie zawsze taki usmieszek nienawisci xD Koles pisze, ze mu smutno, ale nie, daje usmieszek. Koles ewidentne ciśnie po oponecie, wyzywa go od plebsow, ale nie, da usmieszek zeby pokazac jaki to on jest niby zdystansowany i wcale nie jakis internetowy frustrat, ktory obraza bez większego powodu ludzi xD
typowe dla plebsu brak argumentów, zacznę obrażać w internatach


@yeapUwin: a to ciekawe :D sam o sobie tak piszesz? :D twój pierwszy post:

widzę ze w zakompleksionych polaczkach dalej siedzi mit ze telefonem można szpanować

Swoją droga smutno sie czyta plebs taki jak ty :)


bo też jakoś w twojej wypowiedzi nie widzę żadnych argumentów.

Po drugie, czego nie zrozumiałeś w tym zdaniu:

Nie wołaj mnie więcej bo brakuje sił na