Wpis z mikrobloga

Miasy z #wroclaw i #warszawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Można zgarnąć loty #ryanair za free.

"Każdy NOWY klient rejestrujący się w myRyanair, który w dniach od 7 do 9 września włącznie wypełni pełny profil, będzie upoważniony do uzyskania kuponu rabatowego w wysokości 48 PLN na następny lot, Ryanair w okresie od 1 października do 18 grudnia oraz od 10 stycznia do 31 stycznia.

Bilety z użyciem kodu należy rezerwować na stronie ryanair.com w dniach od 7 do 21 września."

Od wczoraj można znaleźć sporo biletów za 9 zł, wzięłam jednodniówkę z Wrocławia do Warszawy za darmo dla dwóch osób ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zadarmo #cebuladeals
Pobierz
źródło: comment_vELNluTkQ7bGeejsg3TZrQm8HTMqW6p6.jpg
  • 32
@Gusik jednodniwka to znaczy z sr na czw czy sr lot sr powrót?

bo wczoraj kombinowalem zeby sie przeleciec tam i nazad za 18pln, ale nie mozna wysiasc z samolotu, przejsc przez bramke, zawrocic, wsiasc do tego samego samolotu i wrocic. Rayan mnie nie pozwalal tak zrobic :( czy cos zle robiłem?
@Gusik: To to jest cebula( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko możliwie szybko te rabaty wykorzystywać, bo oszukujo. W poprzedniej edycji, jesienią za rejestrację dawali 10 euro, do wykorzystania przez 4 miesiące. Gdzieś po ok. 2 miesiącach, chciałam kupić bilet ze Strachowic do Modlina, to już ten bonus mi przepadł, po prostu zniknął( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Bij00u: @Gusik: Dzięki, zarezerwowany lot do Wrocka za 0 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dlatego lepiej od razu teraz zarejestrować i się i rezerwowac , a nie czekać.
Szkoda tylko, że nie ma MYTAXI we Wrocku, bo mam 3 kupony po 50 zł i myślałem, że sobie z różowym za darmo jeszcze pojade taxą i będzie zajebiście cebulowy wyjazd ( ͡° ͜ʖ ͡°
@Nie_chcem_ale_muszem: Nowe konto na siebie, mame, tatę, różowego :)

Jak potrzebujesz nowego numeru telefonu to bierzesz kogoś z rodziny (np. z kim będziesz jechał i zakładasz konto). Jak nie można więcej niż jedną kartę kredytową/debetową na konto to też są sposoby darmowe (ale chyba można dodać na różnych kontach tę samą kartę).
@Logan00: Wiem o tym, bo juz zakładałem 3 konta, na różne dane z różnymi kartami płatniczymi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niestety, jestem uziemiony jeśli chodzi o nowe promocje. Zostały tylko te 3 przejazdy z mytaxi. Ale mytaxi nie ma we Wrocku ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nawet się nie spodziewałem, że w takim dużym mieście nie będzie mytaxi.
@Drahearys: Podczas rejestracji podałem ten kod (tam gdzie się podaje numer karty) i wyskoczyło mi na zielono "50zł na pierwszy przejazd). Jednak nie mam tego nigdzie w Darmowe przejazdy. Jak na tej podstronie wpisałem ten kod to mi wyskoczyło zielone powiadomienie że kod aktywowany i ważny chyba do 1/1/2017, jednak nadal go tam nie ma nigdzie w Darmowe przejazdy. Więc nie wiem czy on jest czy wskoczy dopiero, czy go nie