Wpis z mikrobloga

@deeper: wszystko jest ARem albo kałachem xD
AR po kilku modyfikacjach został "wcielony" do służby w latach 60-tych, początkowo chyba w US Navy, otrzymując nazwę kodową M16A1 wtedy, dzis mamy czwarta ewolucje - A4. I to cała tajemnica :)
  • Odpowiedz
@jesse__pinkman: czy wszystko to nie wiem ale z pewnoscia sa to 2 najpopularniejsze platformy
i sam caly czas sie zastanawiam co kupic.
Po glowie chodza rozne pomysly. Zawsze mi sie wydawalo, ze to AR bedzie lepszy, celniejszy itp.
I sporo w tym prawdy bylo bo tanie "AK" sa zwykle bardzo kiepskie.
Ale jak postrzelalem wiecej ze sportowego beryla to sie okazalo, ze calkiem mi przypadl do gustu.
Nie bylo problemow, nie
  • Odpowiedz
@deeper: Jedyne co mógłbym poradzić, to najprostsze rozwiązanie - postrzelaj z różnych rzeczy i sprawdź, co Ci leży. Jeśli masz dobre wyniki z beryla, to nie ma co iść za głosem tłumu i brać to, co jest akurat popularne. Często o celności i skupieniu decydują szczegóły takie, jak pozycja strzelca, a więc ogromne znaczenie ma również to jak trzymasz broń, jaką przyjmujesz pozycję, czy broń zmienia położenie w Twoich rękach po
  • Odpowiedz
@jesse__pinkman: taa, o berylu sie tyle nasluchalem, ze awaryjny, zacina sie nie pracuje jak powinien...
Z beryla wystrzelalem kilka paczek amunicji i nic takiego nie przytrafilo sie.
Natomiast zle wrazenia pozostawil Tantal. W nim mi nic nie pasowalo.
Mialem okazje tez strzelac z Mossberga MMR i tu rowniez bardzo dobre wrazenia. No i jeszcze ta cena... :)
  • Odpowiedz