Wpis z mikrobloga

@bluberr: chciałbym nauczyć się (chyba) html najlepiej i potem postawić coś swojego (tzn za czasów jak pamiętam to było w HTML, mogę nauczyć się czegoś lepszego, wszystko jedno
@beibeats: Ogółem po ogarnięciu podstaw programowania (bo do JS będziesz musiał się tego nauczyć) pętle, warunki, tablice itp itd, jak dla mnie najlepiej ogarnąć sobie i oczytać dokumentację np na http://devdocs.io/ masz dużo materiałów zarówno do samego JS jak i Angulara czy jQuery razem z fajnymi przykładami, żeby po prostu zapoznać się z funkcjami, co możesz zrobić za pomocą standardowych funkcji oraz ogółem co i jak.

Co do IDE polecam Visual
@beibeats:

jak najszybciej

nie ucz się kodowania. W ciągu miesiąca może będziesz mógł postawić stronę z podstawową funkcjonalnością, no chyba, że chcesz postawić po prostu stronę html wyglądającą jak z roku 2003.
Jeżeli chcesz od razu osiągnąć efekty, pobaw się wordpressem.
@TymRazemNieBedeBordo: sprawa wygląda tak, że chciałbym sam od podstaw coś zrobić, #!$%@?, że zajmie mi to 20 lat, nie chce tego dla zarobku robic tylko dla siebie, napisałem, że najszybciej sam nie wiem po co, podjarałem się pomysłem,zapomnijcie o prędkości:) A sprawdze wordpressa też, dzięki
@beibeats Dużo czytania przede wszystkim. Z tego jak ja się uczylam: w3schools - kurs o HTML, CSS żeby ogarnąć podstawy, jakieś tam kursy na code academy też są spoko ale jak dla mnie strasznie dużo czasu zajmują w porównaniu do tego ile nauczą. Właściwie jeśli chodzi i HTML i CSS ja więcej się nie uczyłam, reszta wyszła przy robieniu własnych rzeczy, próbować pisać, szukać po necie co nie wychodzi i tyle. Jak