Wpis z mikrobloga

WIEŻDŻA BABA JARISEM I OD RAZU DO GUMIAKA BO ON PRZY STOJNIEJSZY JAKBY ALE JESZCZE NIEWIE CO JOM CZEKA BO JAK GUMIAK Z KLIJENTEM GADA TO RUŻNIE BYWA NO I PANI ZAGAJA PROSZE PANA MUWI I ÓNOSI PODŁOGE OD BAGARZNIKA PO KAŻDYM DURZYM DESZCZU MAM TU TAKI STAW CO ROBIĆ???? A GUMIAK SIE SZLUGIEM ZACIĄK I MUWI NO JAK STAW TO RYPKUW NAWPUSZCZAĆ I TYPIARA ODIECHAŁA WYSTRASZYŁ KLIJENTKE DUREŃ

#cytrynigumiak
Pobierz goferek - WIEŻDŻA BABA JARISEM I OD RAZU DO GUMIAKA BO ON PRZY STOJNIEJSZY JAKBY ALE ...
źródło: comment_KSUWPsgYoyefitcySwMbHCGJQg2ukVOO.jpg
  • 12
@goferek:
Aż dziw że nie przegnił. U mnie w aucie z kolei nikt przez długi czas nie otwierał schowka na koło od czasu kupienia go w salonie w 1999 - co prawda na szczęście wody nie było ale za to była kupa syfu, i okruchów z pieczywa xD
Z drugiej strony dzięki temu ma nawet oryginalne koło zapasowe w świetnym stanie i fabryczną gaśnicę z dawno przeterminowanym przeglądem - jak będę
Pobierz o.....y - @goferek: 
Aż dziw że nie przegnił. U mnie w aucie z kolei nikt przez dług...
źródło: comment_FEwVu9rCOu1Vpez8yT9kDz5kl0YxkiBT.jpg
@szaremyszki:
Zapasowe, nie dojazdowe. Pełnowymiarowa stalówka. Nigdy nie używana, ma nawet włoski na bieżniku.
Kiedyś takie dodawali w standardzie, teraz niekiedy nawet w opcji ze świecą szukać, bo tylko jakieś gównozestawy naprawcze..
@Biedron:
Nie jest sparciała, żadnych pęknięć ani uszkodzeń, przeleżała te kilkanaście lat pod podłogą bagażnika w optymalnych warunkach - nie była narażona na deszcz, światło słoneczne, nagłe zmiany temperatur.
Choć nie zamierzam jej testować. Nie dlatego że się boję, tylko dlatego że wtedy nie byłaby już nieużywana ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
@szaremyszki:
Nie wiem, jak już mówiłem nie zamierzam testować bo mi jej szkoda.
W każdym razie sam byłem zdziwiony że opona wyprodukowana 17 lat temu się zachowała w tak dobrym stanie, trzyma nawet to samo powietrze z fabryki xD