Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu łódzka polibuda zorganizowała otwarty konkurs na nowe logo. Kto wygrywa, ten projektuje pełną identyfikację. Normalnie nie biorę udziału w takich konkursach, ale było 30k do wygrania, a jako, że spełniałem wszelkie warunki konkursu, to postanowiłem spróbować. Jak to w przypadku otwartych konkursów, organizator chwile przed końcem postanowił zakończyć konkurs bez wyłonienia zwycięzcy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wyróżnienia/nagrody pocieszenia w postaci kilku tysi dostało dwóch profesorów łódzkiej (a jakże ( ͡° ͜ʖ ͡°)) polibudy. No nic, przeklnąłem dwa razy i tyle, bo co mogłem zrobić.. Ale ostał mi się projekt logo, którego do tej pory nikomu nie pokazywałem. Dlatego też pomyślałem, że wrzucę na mirko, może ktoś skrytykuje chociaż.

O założeniach projektu, briefu i Pani Grażynki z działu promocji ( ͡ ͜ʖ ͡) nie będę się rozpisywał.
Jakby ktoś nie wiedział jak wygląda obecne logo PŁ, to wrzucam oba na raz. Po lewo aktualne, po prawo mój projekt.

#politechnikalodzka #lodz ##!$%@? #grafika #design #logo #grafikakomputerowa #tworczoscwlasna
Pobierz d.....r - Jakiś czas temu łódzka polibuda zorganizowała otwarty konkurs na nowe logo....
źródło: comment_szYtqloM7XBQ07xxImZsgxj3fuRQy8ac.jpg
  • 54
@dobrywieczor A mnie się podoba stare logo. Jednak trzeba przyznać, że miałeś dobry koncept. Bardzo pomysłowe, jednak kształty powinny być chyba bardziej wyraziste, bo nie zczaiłam w 1 chwili.
Ładny ten Twój projekt ale gdyby nie było poglądowe aktualne to bym nie zaczaiła co to jest xD w sensie teraz czaję, że łódka, ale no bez tego nie ogarnełam


@consummatumest: bo to też miernik trochę
Cane Corso


@dobrywieczor: Lepiej by było, gdyby łodka składała się z dwóch liter - P, które mogłoby wyglądać jak burta statku i tkwiący w niej żagiel i Ł które kończyłoby burtę i mogłoby być takim zatkniętym sterem.
@dobrywieczor: koncepcja fajna tylko nie do końca kupuję to wycięcie - przez nie logo przypomina paczkę marlboro. Poza tym nad typografią też możnaby popracować, to chyba jakaś zwykła Calibri albo coś w tym stylu, dobrze, że prosta ale czegoś w niej brakuje.