Wpis z mikrobloga

Matko boska, co ja przeczytałam...



Jest mi naprawdę przykro z powodu, co PiS wyprawia wokół tej tragedii. Doprowadził do tego, że podejrzewam, iż po oglądnięciu "Smoleńska" (o ile się na to odważę), film wyląduje u mnie w zakładce "#!$%@? do bólu, ale w sumie śmieszne" obok takich perełek jak "The Room". Boli mnie to podwójnie, gdyż w katastrofie zginęła bardzo bliska mi osoba, która pokazała mi za młodu, jak historia jest cholernie ciekawą dziedziną nauki i należy ją traktować z szacunkiem. Tutaj szacunku najwidoczniej zabrakło.

#smolensk #bekazpisu ##!$%@? #polityka
p.....a - Matko boska, co ja przeczytałam...

SPOILER

SPOILER
SPOILER

Jest m...

źródło: comment_UlrNBqAQ0j8Jr3dbVxeJtLxvl7CiUyGl.jpg

Pobierz
  • 137
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pieczarrra: tak wlasnie sie tworzy historie, a raczej probuje - po to jest ten film, po to apel smolenski przy kazdej okazji, klamstwo powtorzone tysiac razy staje sie prawda...
  • Odpowiedz
@Masterick: Stara pasta? Lol, już w pierwotnej wersji:

"Obecni na pokazie dziennikarze i filmowcy nie kryli wzruszenia także jedną z ostatnich scen filmu, która już na etapie scenariusza wzbudzała furię środowiska „Gazety Wyborczej” i stała się pretekstem do ataku na cały projekt i odmowy finansowania filmu przez Państwowy Instytut Sztuki Filmowej. Scena, w której ofiary tragedii smoleńskiej witają się z zamordowanymi w Katyniu polskimi oficerami, wywarła ogromne wrażenie nawet na
  • Odpowiedz
Doprowadził do tego, że podejrzewam, iż po oglądnięciu "Smoleńska" (o ile się na to odważę), film wyląduje u mnie w zakładce "#!$%@? do bólu, ale w sumie śmieszne" obok takich perełek jak "The Room"


@pieczarrra: Nie idźcie na to gówno do kina, bo więcej takich rzeczy będzie powstawać :/
  • Odpowiedz