Wpis z mikrobloga

I znów będę smutać. Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie.

I to w takiej prawdziwej biedzie. Mam ciągle ciężko. Wcześniej opiekowałam się matką i bratem, za co zostałam bardzo niewdzięcznie potraktowana.

Teraz ludzie wiszą mi hajs, ociągają się z zapłatą za zlecenia.
Od ponad tygodnia nie mam pieniędzy, nie mam za co nawet jeść. Jak ktoś mnie częstuje, to staram się nie jeść łapczywie bo wstyd, a niestety głodna jestem strasznie.

Ci którym pożyczyłam, bo mieli trudną sytuację - mieli oddać z pierwszą wypłatą. Nie odezwali się. Ja też ich nie cisnęłam. Teraz jak serio potrzebuję pieniędzy, każdy z nich ma mnie w dupie. A nazywali się wcześniej dumnie moimi przyjaciółmi.

I ostatnio żalę się tak przyjaciółce, która wyjechała do UK i mieszka tam już jakiś czas. A ona co? Mimo, że sama bieda, zrobiła mi przelew. Nie chciałam od niej żadnej kasy, nic. Nawet przez myśl mi to nie przeszło. A ona od tak, wysłała. I kazała zjeść w końcu.

W życiu się tak nie wzruszyłam. Zjadłam dziś pierwszy raz od dłuższego czasu pełny, naprawdę syty obiad. I to dzięki niej.

Kto nie czuł głodu i nie wie, ten nie zrozumie jak taki uczynek może wzruszyć. Siedzę i po prostu ryczę. Mam przyjaciół.

A raczej przyjaciółkę, jedną.

#anonimowemirkowyznania #nocnazmiana
  • 115
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirabelka nie bój nic. Będziemy Cię tak karmić, że jeszcze dietetyka będziesz na mikro szukać, a nie skarżyć się na głód ( ͡° ͜ʖ ͡°) Również bez żadnych podtekstów zapraszam na obiad w Warszawie, wybierz sobie tylko rodzaj kuchni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@gosiage a gdzie pracujesz? Albo jeśli nie,to może szukasz pracy, chętnie pomogę znaleźć Ci robotę ,może kokosów nie ma ,ale praca stabilna.
Co do żarcia to również chętnie pomogę,daj znać czy czegoś nie potrzebujesz to bym ci po południu mógł podwieźć.
  • Odpowiedz
@gosiage prawda jest taka że więcej przyjaciół i dobrych ludzi możesz spotkać na portalu ze śmiesznymi obrazkami niż w swoim życiu. Mirki pomogą i doradzą (ale nie w związkach )
  • Odpowiedz